Wpis z mikrobloga

#neuropa #terroryzm #londyn

Przeglądam sobie komentarze pod tym znaleziskiem i uderzyła mnie jedna rzecz.

Po każdym zamachu muzułmanów pojawiają się komentarze w stylu "czemu muzułmanie nie odetną się od terrorystów, dlaczego ich nie potępiają??".
Tymczasem pod wspomnianym znaleziskiem o zamachu białego Europejczyka na muzułmanów jedt ponad 300 komentarzy i nie widzę tam ani jednego komentarza potępiającego zamachowca czy zachęcającego Europejczyków do odcięcia od terroryzmu. Za to jest masa osób, które próbują go usprawiedliwiać lub twierdzą, że nic wielkiego sie nie stało, bo tylko jedna ofiara. Widziałem na mirko wpis gościa mieszkającego w UK, który narzekał, że kazali mu robić minute ciszy w robocie.
Brak słów...
  • 34
@wyindywidualizowanyentuzjasta: @wu_tang_LAN: #!$%@?. Nikt nie potępia... bo po co pisać oczywistości? Co mam napisać? Potępiam! Nikt tak też nie pisze przy atakach muzułmanów. Nie twórzcie chochoła.
Prawda jest taka - czy środowiska które są bliskie takim osobom będą je popierać czy nie. Muzułmanie już udowodnili że popierają ataki terrorystyczne i to jest problem. No i że robią to w imię religii. Co z organizacjamia bliskimi ideologii tych ludzi? Nic. Bo
@prawa_reka_sorosa: W pracy nie mam czasu szukać, Ale wpisz sobie - masz milion artykułów, zwykle jest to powyżej 60%.
Czytac umiesz? Nie możliwe do określenia są dane o tym powyżej ilu % #!$%@?ów jest źle i że coś zaczyna być nie tak. To ilu popiera zamachy to normalne statystyki.
Ale wpisz sobie - masz milion artykułów, zwykle jest to powyżej 60%. Czytać umiesz?


@Loloman: Pan w internecie od wczoraj? Ty postawiłeś tezę, ty dostarczysz dowody, nie na odwrót. Jeżeli nie potrafisz przedstawić dowodów, to dochodzę do wniosku że informacje wyciagnales z dupy i jest gówno warta.

Nie możliwe do określenia są dane o tym powyżej ilu % #!$%@?ów jest źle i że coś zaczyna być nie tak


Tobie sie udalo!