Wpis z mikrobloga

ALE SIĘ ZDENERWOWAŁEM.

Chciałem kupić xiaomi redmi note 4 3/32..No ale z chin niczego nie kupowałem, w dodatku dochodzi tylko płatność gotówką, czyli przy pobraniu. No i ostatnio sprawdzałem wiele ofert tego telefonu na allegro z gwarancją od firm i niby spoko, ale wolałem kupić w jakimś fizycznym sklepie, żeby nagle sprzedawca się nie zwinął..no i tydzień temu ten telefon był na stronie sferis za 750zl..Jutro miałem go już zamawiać, więc wchodzę dziś na stronę sferis i...nie ma w ogóle 4 note, nie ma nawet żadnej czwórki, nagle patrze i...za 750zł są tylko note 3 i to w dodatku 2/16...Teraz będę musiał przeszukiwać całe allegro od nowa aby znaleźć ofertę która spełnia moje kryteria EHHH ( ͡° ʖ̯ ͡°) czuje źle człowiek

  • 9
@barani_leb: Przecież za 750zl można kupić 4 note 3/32 tylko w sferis miałem dobrze, bo gwarancja 24miesięcy, sklep fizyczny, niedaleko mnie nawet...A teraz muszę brnąć i szukać ofert na allegro i czytać uważnie każdy opis żeby nie naciąć się na januszy biznesu których jest mnóstwo..Bo znajduje oferte a nagle w regulaminie znajduje się że jeśli kupujący ma mniej niż 80 komentarzy to doliczają sobie dodatkową sumkę xD no nie mogę...A co
@Ksurix ja kupowalem swojego w listopadzie z #gearbest za bodajze 170 euro, RN4 3/64 (MTK- to istotne, bo uwaza sie ze jedt gorszy od SD). Ostatnio widzialem oferte na RN4 z SD za niecale 120 euro. Obstawiam, ze po wakacjach juz zaczna pojawiac sie oferty za 99 euro, a w PL moze za 650 zl.
@lukiboys: a jednak nie, w opisie jest napisane gwarancja 24 miesiące na terenie polski, ale w filtrach jest napisane ze producenta hmm..A w "o mnie" jest napisane GWARANCA 24 MIESIĄCE (12 MIESIECY) xD