Wpis z mikrobloga

Byłem, byłem i naprawdę polecam tą miejscowość.


@Lebeh: a ja właśnie byłem minimalnie rozczarowany, idealna miejscowość na wczasy dla rodzin z dziećmi, dla starszych małżeństw, czy wycieczek szkolnych. Ze mnie żaden wielki imprezowicz, ale nocne życie w mieście trochę kiepskie. ;)
Za to jedzenie doskonałe, znaleźliśmy taką jedną knajpę przy tym głównym bulwarze, nie problem trafić, bo tam zawsze jest dwa razy więcej ludzi, niż gdziekolwiek indziej. Cenowo cała miejscowość też
@Lebeh: a ja właśnie byłem minimalnie rozczarowany, idealna miejscowość na wczasy dla rodzin z dziećmi, dla starszych małżeństw, czy wycieczek szkolnych. Ze mnie żaden wielki imprezowicz, ale nocne życie w mieście trochę kiepskie. ;)

Za to jedzenie doskonałe


@Pete1: No to fakt Ibiza to nie jest ale ja właśnie dlatego się zakochałem w tej miejscowości. Można było spokojnie poplażować, pojeść i wieczorkiem obalić browarka. W ostatni wekeend odwiedziłem nasze morze
@Lebeh: Split mi się bardzo podobał, byłem tam tylko jeden dzień i jedną noc, ale ta noc była jedną z najfajniejszych w moim życiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stare miasto jest fantastyczne, Marina robi wrażenie, Rakija pita na wzgórzu wznoszącym się nad miastem, no super, nie wiem jak plaże i coś poza centrum, ale naprawdę, warto wpaść. Za to już Trogir mnie rozczarował, taki Split, tylko 10
Pobierz
źródło: comment_Fgjs6v3OLJhi9lJMhu3gpQsRSA3NmNeD.jpg
@Pete1: No to skoro polecasz to muszę wyrwać mojego różowego na pare dni :D
Właśnie to jest ten klimat Chorwacji ten spokój i luz ahh przydało by się :P
Do Chorwacji jechałeś samolotem , własnym autem czy busem ?
@Lebeh: niesamowicie piękny kraj, to był mój pierwszy raz w tamtym rejonie świata, w niedzielę wróciłem. Jeziora Plitwickie na przykład to też zjawiskowe miejsce, z ładniejszych rzeczy, nie licząc polskich Tatr, które są poza konkurencją, to bardziej podobało mi się tylko na fiordach w Norwegii.
W ogóle przez cały pobyt tam, mam na myśli tylko obiady, jadłem tylko i wyłącznie owoce morza, trzeba było korzystać. ( ͡° ʖ̯ ͡
@Lebeh: ale ta parka, z którą właśnie jechaliśmy, robiła sobie samochodowego tripa po Bałkanach, niecałe trzy tygodnie, jak nas wysadzili w Splicie, to później kierowali się do Czarnogóry.

Miałem też opcję jechać w podróż kamperem po Bałkanach w sierpniu na dwa tygodnie, ale w ogóle nie planowałem w tym roku już wakacji, ta moja Chorwacja trafiła się przypadkiem, bo staram się odkładać pieniądze na USA, więc odmówiłem.
No to zazdroszczę Ci tyle wolnego czasu. Mam nadzieję, że uda nam sie w te wakacje znaleść trochę wolnego na jakiś wypad. Zawsze mówiłem sobie, że jak w końcu będę miał kase to będę jeździć i zwiedzać, a gdy jest kasa to nie ma czasu zeby to robic... Życiem życie jest nobelon... ( ͡° ʖ̯ ͡°)