Wpis z mikrobloga

Byłem, byłem i naprawdę polecam tą miejscowość.


@Lebeh: a ja właśnie byłem minimalnie rozczarowany, idealna miejscowość na wczasy dla rodzin z dziećmi, dla starszych małżeństw, czy wycieczek szkolnych. Ze mnie żaden wielki imprezowicz, ale nocne życie w mieście trochę kiepskie. ;)
Za to jedzenie doskonałe, znaleźliśmy taką jedną knajpę przy tym głównym bulwarze, nie problem trafić, bo tam zawsze jest dwa razy więcej ludzi, niż gdziekolwiek indziej. Cenowo cała miejscowość też
  • Odpowiedz
@Lebeh: a ja właśnie byłem minimalnie rozczarowany, idealna miejscowość na wczasy dla rodzin z dziećmi, dla starszych małżeństw, czy wycieczek szkolnych. Ze mnie żaden wielki imprezowicz, ale nocne życie w mieście trochę kiepskie. ;)

Za to jedzenie doskonałe


@Pete1: No to fakt Ibiza to nie jest ale ja właśnie dlatego się zakochałem w tej miejscowości. Można było spokojnie poplażować, pojeść i wieczorkiem obalić browarka. W ostatni wekeend odwiedziłem nasze morze
  • Odpowiedz
@Lebeh: Split mi się bardzo podobał, byłem tam tylko jeden dzień i jedną noc, ale ta noc była jedną z najfajniejszych w moim życiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stare miasto jest fantastyczne, Marina robi wrażenie, Rakija pita na wzgórzu wznoszącym się nad miastem, no super, nie wiem jak plaże i coś poza centrum, ale naprawdę, warto wpaść. Za to już Trogir mnie rozczarował, taki Split, tylko 10
Pete1 - @Lebeh: Split mi się bardzo podobał, byłem tam tylko jeden dzień i jedną noc,...

źródło: comment_Fgjs6v3OLJhi9lJMhu3gpQsRSA3NmNeD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pete1: No to skoro polecasz to muszę wyrwać mojego różowego na pare dni :D
Właśnie to jest ten klimat Chorwacji ten spokój i luz ahh przydało by się :P
Do Chorwacji jechałeś samolotem , własnym autem czy busem ?
  • Odpowiedz
@Lebeh: niesamowicie piękny kraj, to był mój pierwszy raz w tamtym rejonie świata, w niedzielę wróciłem. Jeziora Plitwickie na przykład to też zjawiskowe miejsce, z ładniejszych rzeczy, nie licząc polskich Tatr, które są poza konkurencją, to bardziej podobało mi się tylko na fiordach w Norwegii.
W ogóle przez cały pobyt tam, mam na myśli tylko obiady, jadłem tylko i wyłącznie owoce morza, trzeba było korzystać. ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@Lebeh: ale ta parka, z którą właśnie jechaliśmy, robiła sobie samochodowego tripa po Bałkanach, niecałe trzy tygodnie, jak nas wysadzili w Splicie, to później kierowali się do Czarnogóry.

Miałem też opcję jechać w podróż kamperem po Bałkanach w sierpniu na dwa tygodnie, ale w ogóle nie planowałem w tym roku już wakacji, ta moja Chorwacja trafiła się przypadkiem, bo staram się odkładać pieniądze na USA, więc odmówiłem.
  • Odpowiedz
No to zazdroszczę Ci tyle wolnego czasu. Mam nadzieję, że uda nam sie w te wakacje znaleść trochę wolnego na jakiś wypad. Zawsze mówiłem sobie, że jak w końcu będę miał kase to będę jeździć i zwiedzać, a gdy jest kasa to nie ma czasu zeby to robic... Życiem życie jest nobelon... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz