Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (51)

 • avatar

  U rosyjskich youtuberów jest pewna dosyć znana przypadłość, czyli jeśli w filmiku pojawi się cokolwiek negatywnego o wojnie w Donbasie, udziale Rosji w tej wojnie, czy o korupcji Putina to kanał trafia do grupy gdzie wszystkie kolejne nowe filmiki mają kilkadziesiąt tysięcy łapek w dół (czasem nabijane np. w ciągu 2-3 minut). Na skutek tego nigdy nie trafiają w top proponowanych Youtube w Rosji. Właściwie prawie niespotykane poza rosyjskojęzycznym youtube. Liczba łapek w dół szybko przekracza liczbę wyświetleń.

  Np. Denis dostał 34 tysiące łapek w dół przy wyświetleniach nie całe 4,5 tys. A wszystko dlatego, że wspomniał o nim inny opozycyjny bloger. No to Denis też znalazł się na liście skryptów minusujących.

  Zwracam też uwagę, że komentarze zawsze są nienaruszone. Nie ma żadnych wyzwisk na blogera co by sugerowało żywą niezadowoloną publiczność. W komentarzach najbardziej plusowane nadal są wypowiedzi antyrządowe i antyputinowskie.

  edit: Tak w ogóle to Denisowi wyparowały też wyświetlenia. Wcześniej miał 20 tysięcy Oo
  KamikadzeDead też wspominał że potrafi mu zniknąć 100 tys wyświetleń, ale łapki w dół zostają

  Niektórzy blogerzy i widzowie zaczęli nawet żartobliwie pisać, że w dzisiejszych czasach liczba łapek w dół to dobry wskaźnik dobrego kanału i materiałów

  #rosja #ruskapropaganda #aryoconcent
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • odpowiedzi (2)