Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: podsumujmy
1- nie podobaja ci sie memy z CNN
2-wklejasz wiadomosc z "dowodem" na to że CNN nie manipuluje
3-pokazuje ci zrzuty z innych manipulacji CNN
5-nie podobają ci się więc żądasz żebym ci dostarczył godzin i dat, dzięki którym będziesz mógł je podważyć
6-WTF?
7-piszę ci że to nie tak działa, skoro chcesz udowodnić że coś nie jest prawdą musisz to sam udowodnić
8-najwyraźniej nie dociera do ciebie brak
@kamien23:

1. mem jak mem, nawet śmiechłem za pierwszym razem jak widziałem
2. wiadomość wkleiłem a, że akurat było to z CNN to zawołałem Ciebie, sam potwierdziłeś, że to nie był fakenews
3. tak pokazałeś i nie potrafiłeś obronić tezy o manipulacji
4. 76 (na zawsze w pamięci)
5. dlaczego ma mi się nie podobać, co ja pracuje w CNN? patrze punk 3., skąd wiesz, że akurat na tą chwile właśnie
@k1fl0w: zapomnieli o dziennikarstwie. Liczy sie #!$%@? Trumpowi

O muzulmanach nie zmieniam opinii. Jest cos potwornie popsutego w ich religii ze tylu fanatykow jest. Niewazne czy to stary fanatyk czy "zwykly chlopak" pracujacy w kebabie. Nasluchaja sie tego gowna i ida zabic ludzi.
"Bialych" zamachow byly dwa. W Londynie i charlotesville. I oboma bialymi smieciami pogardzam. Ale niestety islamskich zamachow bylo 24. Dwa na...miesiac. nie wspomne o dziesiatkach powstrzymanych. Dlatego gardze
zapomnieli o dziennikarstwie. Liczy sie #!$%@? Trumpowi


@kamien23: chyba od tego są, żeby patrzyć władzy na ręce. Czy można mieć do nich pretensję, że przesadzają hm... wielu powie, że tak. Czy przesadzają na tyle, żeby nie nazwać tego dziennikarstwem to raczej nie.
Jak już mają wpadkę(jak wolisz słowo manipulację to tutaj je sobie wstaw), to albo bronią swojej pozycji w dość sensowny sposób lub sprostują.

Ja nie bronie terrorystów, nie bronie