Wpis z mikrobloga

Zakładając konto w banku nie podpisałem zgód marketingowych.
A Bank Ten stwierdził że skoro oni nie mogą dzwonić do mnie to ja też nie mogę dzwonić do nich.
I tak teraz potrzebowałem coś załatwić przez infolinię to pani grzecznie powiedziała, że nie ma takiej opcji bo nie zgodziłem się na ich reklamy.
Dziękuję dobranoc.
Brawo obrażalski #pkobp
  • 32
@anonim1133 coś mi się wydaje że to nie do końca tak było, być może nie wyraziłeś zgody na coś innego, pracowałem w branży telekomunikacyjnej i zauważyłem że ludzie mają tendencję do nie zgadzania się na nic, setki razy tłumaczyłem że ta czy inna zgoda jest niezbędna byśmy mogli wysłać fakturę, zadzwonić jak się kończy umowa itp. a Janusze prawa nie i basta bo nie muszą a potem wychodzą takie kwiatki
@anonim1133: wybacz stary ale albo masz pecha i trafiłeś na jakiegoś ułomnego konsultanta albo liczysz na wykopki pelikany. Mam konto w pkobp od jakiś 10 lat. Jak u Ciebie, żadnych zgód marketingowych nie mam, nie zadzwonili do mnie nigdy z żadnym produktem.
I powiem Ci ze albo polityka banku od zeszłego tygodnia się zmieniła albo coś kręcisz. :). Bo nie dalej jak w zeszły wtorek robiłem spóźniony przelew telefonicznie