Wpis z mikrobloga

Mirki jest teraz sens kupować #iphone 6 ? Szukam jakiegoś nie za drogiego telefonu do codziennego korzystania. Chętnie bym zobaczył jak działa IOS. Zależy mi tylko na tym, żeby płynnie działał na co dzień, nie gram w żadne gierki, z aplikacji to tylko bank, steam, yanosik, yt, wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w sezonie endomondo do podliczania wycieczek rowerowych.

#apple
  • 21
@iksioo sam mam s7 edge ale za każdym razem jak naprawiam jakiegoś iphone 5s albo se to uważam, że to najbardziej poręczny telefon czy do sportów albo do użytku codziennego
@daxo: niestety ale wielkość tego telefonu mi nie odpowiada. Te 4.7 to jest warunek konieczny. Z tego co czytałem to najlepszą opcją było by znalezienie używanego 6s, żeby się w 2k zmieścić, ale z używanymi to różnie bywa... Dlatego zadałem to pytanie bo wolałbym, kupić nowego IP6 o ile jest sens to robić w 2017 roku.
@iksioo: mam 6 od prawie 2 lat ostatnio poszedłem kupić 7 i po pół godziny zabawy w salonie wziąłem applewatcha Xd dlaczego? Bo nie odczułem właściwie różnicy między 6 a 7 nie licząc 3D Touch które nie jest dla mnie warte 2000 PLN. Załączam ci zdjęcie które zrobiłem iP6 bez retuszu. Bateria spokojnie cały dzień, po 21 miesiącach straciła tylko 12% pojemności, nigdy nie był na serwisie, nic się nie zacina,
w.....k - @iksioo: mam 6 od prawie 2 lat ostatnio poszedłem kupić 7 i po pół godziny ...

źródło: comment_GeqMlMb6jujneELtfs7XyLi9Wr2DXRuP.jpg

Pobierz