Wpis z mikrobloga

@Elthiryel: Jeszcze inny wpis ~22 godziny. Edit: Właśnie przyszedł 23+ godziny...
Nie mogę się doczekać 50 powiadomień o dzisiejszym #spacex które przyjdą za dwa dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś miałem pomysł na dodatkowy ficzer na Wykopie - ponowne powiadomienie o wpisie za np. 2 dni - czasami chce się zobaczyć jak skończyła się dyskusja. Było by to wygodniejsze niż kitranie wpisów po zakładkach/trzymania ich w tle.
@blamedrop: Stary, ja nie jestem zalogowany do mobilnej apki na androidzie od 2 lat jakoś a zdarza się raz na kilka miesięcy że dostaje powiadomienie z aplikacji na telefonie że dostałem powiadomienie (faktycznie mam ale z poziomu www) więc ten tego...
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Też myślałem, że to jakiś "DDoS" lub DDoS jako skutek uboczny jakiegoś ataku. Myślałem, że ta captcha jakoś działa sensownie i ogarnęli jakieś logi w sytuacji tysięcy (xD) błędnych logowań na sekundę. Ale szczerze - wątpię.

Inna możliwość to taka, że wspaniały kod w pehapie przestał "współpracować" sam ze sobą oraz z bazą i dzieją się niestworzone rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)