Wpis z mikrobloga

  • 41
O kruci. Komentarz pod postem o tym, że dziewczynie z chłopakiem pękła gumka i musieli kupić tabletki dzień po. Proszę, powiedzcie mi, że to jest zarzutka, bo jeśli nie, to właśnie ktoś porównał seks dwójki kochających się osób do gwałcenia i morderstwa małych chłopców.


#gownowpis #shitwykopsays
źródło: comment_mMnsnpNH4TZt1UyY9Q8sAS6wYwZjnrWB.jpg
  • 19
@prawa_reka_sorosa: @Tamerlan: @ghostface: lubić można wiele rzeczy a z tą podstawową potrzebą to imo przesadzone lekko - nie znam przypadku żeby ktoś umarł z braku seksu.

Nie chcę być źle zrozumiany - nikomu nie chcę nic zabraniać, jak ktoś lubi to niech współżyje, ale jeżeli to robi to musi się liczyć z konsekwencjami - tak samo jak motocyklista musi się liczyć z tym, że może zostać poszatkowany podczas jazdy.
@ghostface: musi dlatego bo to robi. Stosowanie środków antykoncepcyjnych nie zwalnia z odpowiedzialności w przypadku ciąży. Jeżeli dana osoba podejmuje dane działa to musi się liczyć z konsekwencjami - jadąc szybko samochodem musisz się liczyć z tym, że będziesz miał wypadek, trenując boks - z tym że będziesz miał limo pod okiem i uszkodzą Ci mózg. W jednym i drugim przypadku można się zabezpieczyć (jazda na nowych oponach i sprawnych hamulcach
ale i tak trzeba się liczyć z konsekwencjami jeżeli coś pójdzie nie tak.


@Wandsbeker: O czym ty mówisz? Jakimi konsekwencjami? Jeszcze nie słyszałem o osobie, której odmówiono leczenia, bo boks czy jazda samochodem jest niebezpieczna i trzeba było uważać. Ewentualnie cofnąć się w czasie i nie jechać. Tak samo, jak praktycznie wszyscy robią wszystko, żeby z tymi niejasnymi konsekwencjami się nie liczyć. Stąd wynikają przepisy drogowe, obowiązkowe ubezpieczenia samochodu, prawa jazdy
@BlueBear: dlatego nie piję wódy.

@Reste: jeździsz szybko samochodem? Licz się z tym że będziesz miał wypadek. Uprawiasz boks? Licz się z tym że połamią Ci nos? Uprawiasz seks? Licz się z tym że możesz mieć dzieciaka.

Żeby nie było - ja jestem za ogólnie dostępnymi tabletkami dzień po i aborcją na życzenie.

Masz dziewczynę?


@PiersiowkaPelnaZiol: miałem, robiliśmy to, ale zawsze miałem z tyłu głowy, że może to się
@PiersiowkaPelnaZiol: może trochę przesadziłem z moim stwierdzeniem

jak ktos nie moze sobie pozwolic na dzieci to po jaka cholere uprawia seks?


ale dalej uważam, że jak uprawiasz seks musisz się liczyć że skończy się to ciążą i dzieckiem. Nie ma zabezpieczenia pewnego na 100%. I każdy kto to robi musi się z tym liczyć.
jeździsz szybko samochodem?


@Wandsbeker: Jeśli jeździsz wolno samochodem, to też możesz mieć wypadek, ale to oczywiście tylko moje czepialstwo.

W porządku, ale co to w ogóle oznacza 'liczyć się z czymś'? Mieć gdzieś świadomość z tyłu głowy, że z seksu biorą się dzieci? To zalatuje truizmem i wydaje mi się, że wszyscy są tego doskonale świadomi (może poza jakimiś patologicznymi sytuacjami typu molestowane dzieci, ale to już jest kompletna dygresja). Z