Wpis z mikrobloga

Kampania samorządowa już trwa. A może i prezydencka też.
Jutro z "gospodarską" wizytą przyleci do kilku wielkopolskich miast Prezydent Andrzej Duda. Przygotowania do wizyty trwały kilka dni. W Kępnie odbyło się już próbne lądowanie helikoptera na boisku miejskim (ok, takie procedury) i nawet wyczyszczono kanalizację w okolicach rynku. Kilka dni pół miasta śmierdziało gównami, żeby tylko nie było wpadki w niedzielę. Pół godziny spotkania z mieszkańcami i takie cyrki. Dobrze, że rynek zrewitalizowany i nie ma za wiele zieleni, bo by pewnie pisowskie dupowłazy zarządziły malowanie

#polityka
  • 5
@TenebrosuS: Lol... więcej czasu spędzi z oficjelami z zaprzyjaźnionej partii na kawie i ciasteczkach niż na spotkaniu z mieszkańcami.

Poza tym nie dajcie sobie państwo wmówić, że się nie da

Co byś nie mówił to PR i walka o stołki.
A czyszczenie gówien będzie tematem do żartów w kampanii samorządowej
Co byś nie mówił to PR i walka o stołki.


@brmstufldigart: pewnie, że w sporym stopniu PR, ale właśnie na tym polega polityka. Kilka tygodni temu był u mnie w mieście i to prawdopodobnie pierwszy przedstawiciel władz wykonawczych, który w nim był w historii III RP, a i nie wiem czy ostatni to nie był przypadkiem w II RP w ogóle. Poza jednym ministrem, który miał tutaj rodzinne związki, więc siłą
@TenebrosuS: mam info od "organizatorów" jaki jest plan wizyty i ile czasu na co zaplanowano.
Jak jesteś zaintrresowany dowiem się wieczorem od uczestników.. chociaż pewnie fakt, że to pierwszy prezydent od 92 lat nue umknie tvp ;-)