Wpis z mikrobloga

Ostatnie dwa miesiące spędziłem grając w gta online i po tym czasie mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to jedna z najgorszych gier online z jakimi miałem do czynienia.

1) Społeczność: spotkałem tylko kilku graczy, którzy naprawdę chcieli grać i byli pomocni. Reszta albo z nudów trolluje niszcząc niższym levelom szanse na zarobek albo po prostu jest zajęta wyłącznie swoimi sprawami grając de facto w singla. Klasyka to oczywiście jakiś high level w hydrze, który zabija cię po kilku chwilach od rozpoczęcia transportu nie mając z tego żadnych korzyści.
Fajnie że R* dodał w ostatniej aktualizacji działa przeciwlotnicze i ciężką amunicję do snajperki, ale ich koszt powoduje że są całkowicie poza zasięgiem niedzielnego gracza.

2) Hackerzy: masz ochotę pograć w sesji publicznej? #!$%@? #!$%@? jakiś modder lvl 999 spawnuje wszystkich w jednym miejscu i powoduje wybuch. Kilka razy. Albo unieruchamia wszystkie pojazdy. Albo blokuje dostęp do broni. Jasne że można po prostu zmienić sesję, ale to że R* nie zwalcza konsekwentnie takiego zachowania jest po prostu śmieszne. Najlepsze jest to, że banem może oberwać ktoś komu hacker dodał kilka milionów na konto nawet jeśli ta osoba o to nie prosiła.

3) Zarabianie pieniędzy: przerobiłem sporo poradników, w których ludzie skrupulatnie wyliczali najbardziej opłacalne biznesy. Najlepszy okazuje się import/eksport samochodów dający ok. 220k na godzinę przy założeniu że nikt się do nas nie #!$%@?. W praktyce najlepiej korzystać ze sztuczek na to by pozostać samemu w sesji, no ale znowu pytanie jaki ma w takim razie sens granie online? Zatrudnianie partnerów do pomocy przywołuje najczęściej sytuacje z punktu 1.
Z resztą ceny fajniejszych zabawek są tak kosmiczne, że po zakupieniu jednego odechciewa się zbierać na kolejny.

4) Tryby gry: misji jest całe mnóstwo, ale co z tego skoro nikt tak naprawdę nikt w to nie gra. Znalezienie chociaż jednej osoby chętnej do rozegrania wybranego trybu trwa całe wieki. Popularnością cieszą się tylko losowe akcje, ale tam z kolei trafiają się pro gracze, z którymi nie da się konkurować. Albo hackerzy. W wyścigach wszyscy ustawiają pojazdy niestandardowe i ścigają się swoimi osobistymi stuningowanymi brykami za kilka milionów.
Na dokładkę mamy jeden za drugim ekrany ładowania. Cytując wypowiedź z reddita "gtao to symulator ekranu loadingu".

Z grą spędziłem tyle czasu tylko dlatego że grałem ze znajomym, któremu wczoraj zresetowali konto za rzekome korzystanie z usług hackerów. Obaj zgodziliśmy się, że powrót nie ma sensu. Wielka szkoda, bo gra ma wielki rozmach i potencjał, ale R* chyba nie do końca umie to wykorzystać.
#gry #gtao #gtaonline
Pobierz
źródło: comment_1cYVU5iF3wglvNxOkz2YBVGhNbHuVU2b.jpg
  • 12
2) Hackerzy: masz ochotę pograć w sesji publicznej? #!$%@? #!$%@? jakiś modder lvl 999 spawnuje wszystkich w jednym miejscu i powoduje wybuch. Kilka razy. Albo unieruchamia wszystkie pojazdy. Albo blokuje dostęp do broni. Jasne że można po prostu zmienić sesję, ale to że R* nie zwalcza konsekwentnie takiego zachowania jest po prostu śmieszne. Najlepsze jest to, że banem może oberwać ktoś komu hacker dodał kilka milionów na konto nawet jeśli ta osoba
@Pan_Andrzej_szef_mafii:
1. było znaleźć ekipę, a nie grać z randomami
2. było znaleźć ekipę i grać na sesjach ekipowych
3. najbardziej opłacalne są paczki z securo serv i równoległe kupowanie zasobów do bunkra i wytwórni w klubie motocykowym. A sprzedaże... no z ekipą, randomy #!$%@? pomogą ;)
4. Nikt nie gra? a wczoraj zrobiliśmy listę gier na 30 osób - zagraliśmy wyścigi, DMy, zdobywania i LTSy. Dzisiaj zagramy adwersarze, bo one
@Pan_Andrzej_szef_mafii: pograjmy razem. Kiedys bardzo chcialem w to grac ugralem 70lvl ale z randomami tak jak mowisz ciezko sie gra. Przyklad? Mam 70lvl i tylko 2 napady zrobione. Nie da sie z nimi nic zorganizowac. A o znajomych rownie ciezko...

Szukam ekipy do napadow od 2och miesiecy ale niestety nikt sie nie zglassza.. Na mirku pisalem kilka razy na spolecznosciach probowalem... Bida :-( jak cos to: pshkrk dodajcie i bedziemy grac
Szukam ekipy do napadow od 2och miesiecy ale niestety nikt sie nie zglassza.. Na mirku pisalem kilka razy na spolecznosciach probowalem... Bida :-( jak cos to: pshkrk dodajcie i bedziemy grac


@skun1: jakoś nie widziałem Twych zapytań, ale wysłałem Ci zaproszenie do The Polish Cartel. Gramy codziennie. W weekendy listy gier, w ciągu tygodnia (np. dzisiaj) też, ale mniejsze.

Wątpliwe - ci którzy obrywają banem mają więcej za uszami.

@