Wpis z mikrobloga

Moje dwie przesyłki od ponad dwóch miesięcy leżą w WER Warszawa. Jedna od 8.04 druga od 14.04. Kontaktowałam się z nimi, ale dostałam tylko standardową odpowiedź, że nie wiedzą, co z przesyłkami, bo zagraniczne nie są szczegółowo rejestrowane. Jest jeszcze sens w ogóle czekać?

I co w przypadku sporu? Ali nie będzie robić problemu ze zwrotem pieniędzy? Skoro paczki są w Polsce i teoretycznie nadal w drodze do mnie?

#aliexpress
#tracking
  • 4
@Worthless jak bedzie 2 dni do końca okresu ochronnego na alie a paczek nie będzie to otwierasz spór
2. Wybrales zwykla przesyłkę listowną, jeżeli tracking od takiego czasu pokazuje wer warszawa to może ona się nie zgubiła tam tylko w drodze do twojego UP
@Worthless

I co w przypadku sporu?


Nic

Jest jeszcze sens w ogóle czekać?


Nie, spór

Ali nie będzie robić problemu ze zwrotem pieniędzy?


Nie powinno

Skoro paczki są w Polsce i teoretycznie nadal w drodze do mnie?


Nie, czas minął nie masz przesyłki, ciebie nie interesuje to gdzie jest przesyłka bo nawet nie masz pewności że ta z trackingu idzie do ciebie.
@Worthless: otwieraj spór, marne szanse, że przesyłki jeszcze dojdą. Mialem już takie 2 lub 3. Z pocztą nie masz co rozmawiać, bo nie jesteś stroną, jest nią sprzedawca i to on może zgłosić reklamację. Niestety przeglądając wpisy coraz więcej przesyłek znika trafiając do PL. Na ogół ostatni status się zatrzymuje na WER Warszawa.