Wpis z mikrobloga

#motocykle #motowarszawa
#!$%@?,dodaje #motocykle na czarno. Wszyscy mnie teraz będą #!$%@?ć fotkami motocykli..Pojechał dziś , w końcu koleś zabrał bez serwisu, mechsnik stwierdził że da się jeździć. Do końca sezonu będzie się kulał. Trochę mu współczuję bo pierwsze Moto świeżo po zrobieniu prawka, podróż ponad 100km, a z nieba jak nie #!$%@?...ulewa taka że momentami wycieraczki nie nadążały zbierać. Także szukam motocykla ( ͡º ͜ʖ͡º) NC750X jednak zaczyna brać górę, świeższa maszyna , charakterystyka silnika fajna..zobaczymy co przyszłość przyniesie.
Pobierz
źródło: comment_kcY6x25ezUcl9Q34NFYEuYafmwCjDNHR.jpg
  • 18
@Kick_Ass to się pochwalę, że na pierwszą jazdę po prawku na kupionym motocyklu miałem 380km do domu, wyjechałem o 20:00 po 240km nocleg (była 1. W nocy jak dojechałem, bo trasa po wiochach i wolno się jechało, a w nocy to w ogóle - oczywiście nie było już ciepłej wody) a następnego dnia 3 godziny jechałem w ulewnym deszczu i jeszcze po wszystkim poszedłem do roboty :D
@Kick_Ass versys naprawde fajny motocykl. Raczej asfaltowy ale da rade gdzies zjechac. Moj sasiad ma i to chyba malo doceniany sprzet u nas. A warto go chyba brac pod uwage. A gs800 nie bierzesz pod uwage?
@bocznica kurde nie podoba mi się i każdy straszy wysokimi cenami serwisu.

@fotograf_warszawiak to i tak prasowe 10 więcej jak w kle a ja nie mam ambicji żeby #!$%@?ć 200 , patrzyłem na testy i każdy mówi że spokojnie wyciąga te 150 w trasie zadowalając się ledwo 4 litrami.
@Kick_Ass: moje 600 to i 220 wyciągnie, co nie oznacza że da się tyle jeździć ;) Najwięcej 180 pocisnąłem a na trasie to góra 150-160. Trochę więcej mocy to łatwiejszy start i bezpieczniejsze wyprzedzanie. Jak zapakujesz takiego NC750 to już żwawy nie będzie. Ale polecam wziąć na testy chonde i dla i samemu ocenić.
@Kick_Ass: sąsiad ma versys-a z 2016 r., gadałem z nim dłuższą chwilę, dał nawet rundkę wkoło osiedla zrobić. Chłopina ma mieszane odczucia. Bo na traskę spoko, ale w korku kiepsko (faktycznie, z fabrycznymi handbarami dość szeroki jest). W offa nie wjedziesz (bo max co weźmie to utwardzone, równe szutrówki), bo zawiecho typowo asfalt. Super na szosowe wypady i to poza miasto - czyli chyba tego co szukasz ;)
Powodzenia w szukaniu
@Ostasz: Trzeba było na zlocie powiedzieć. Ciekawe jak klekot w rękach prawdziwego ADV-owca by się spisał :) No versys też ok choc ten przód mnie mierzi straszliwie, Każdy z tych motocykli ma jakieś ciekawe rozwiązania i kilka takich które za nic mi się nie podobają. DL-i teraz jak na lekarstwo, a jak już coś ciekawego jest to #!$%@? daleko, nie chce mi się jechać pod szczecin po motocykl bo jak się
Trzeba było na zlocie powiedzieć.


@Kick_Ass: no trochę jakoś nie pomyślałem w sumie... Po prostu zakładałem takie coś później na jakiejś lokalnej ustawce, nie zakładałem też że tak szybko się go pozbędziesz ;)
Co do w hui daleko, to ja przy zakupach auta czy moto to mam podobnie - zakładam max jedno województwo sąsiadujące od mazowieckiego.