Wpis z mikrobloga

Koleżanka z #niemcy żali mi się, że nie może oglądać serialów z nieoficjalnych stron bo się boi, z racji tego, że ostatnio im przepisy zaostrzyli w tym względzie XDDD Słszeliście coś o tym, by oglądanie 'pirackie' na Internecie zrobiło się u nich nielegalne?
#niemcy
  • 15
@koral: my, biali, wcale już nie wychodzimy na miasto w Niemczech :/ na każdym kroku czają się gangi ciapatych złodziei i terrorystów a nad miastem rozbrzmiewają wezwania do modlitw. Ja pracuję już w home office i nie byłem na zewnątrz od 7 tygodni- zakupy zamawiam z dowozem.
@11001100110O11 Kurcze nic o tym nie wiem aby tak było. Jeszcze miesiąc temu sobie oglądałem sobie normalnie filmy online. Jedyne co przestrzegałem to aby z torrentow nie korzystać. I to od ponad roku sie sprawdzało
@koral: byłeś ty w ogóle kiedyś w Niemczech? Widzisz ja byłem i jakoś specjalne zmartwiony o swoje bezpieczeństwo nie byłem. W zasadzie czułem się nieco bezpieczniej niż u nas. Spokojnie i bez obaw wychodziliśmy w nocy.

Chyba, że mówimy tu o gettach w wielkich miastach to wiadomo.
@Triplesix: Właśnie na Netflixie tego serialu nie było i stąd cała sytuacja.
@11001100110O11: @Triplesix: w tym artykule nie ma żadnej rewolucji. Zamknęli jakąś stronkę z lewymi streamami w Holandii i tyle. Jest nawet wprost napisane, że chodziło o nielegalnie rozpowszechnianie.

Bislang galten die Nutzer von Websites wie kinox.to als relativ sicher vor Urheberrechtsverfolgungen, da sie die illegal angebotenen Inhalte zwar konsumierten, aber nicht weiterverbreitet haben.