Wpis z mikrobloga

Dobra, może mirko mi odpowie. Czy bilet miesięczny na daną trasę jest honorowany przez Polregio i Koleje Wielkopolskie, czy trzeba mieć osobne bilety dla tych przewoźników i np. na bilet miesięczny na przewozy regionalne nie pojadę Kolejami Wielkopolskimi?
#pkp
  • 6
@jacekKobr: Nie, pytam o bilet miesięczny wydawany przez przewozy regionalne. Wydawało mi się, że nie ma z tym problemu, ale znajomy twierdzi, że na bilet miesięczny kupiony na POLREGIO nie pojedzie się Kolejami Wielkopolskimi. To jak to powinienem otagować?
@grzegoor: @runieeee: w sumie dokopałem się w końcu do tego, rozumiem z tego, że honorują:

miesięczne odcinkowe wydane w relacjach: częściowo obsługiwanych wyłącznie pociągami REGIO i częściowo wyłącznie pociągami osobowymi KW lub odwrotnie; obsługiwanych wspólnie pociągami REGIO i osobowymi KW; częściowo obsługiwanych wyłącznie pociągami REGIO i częściowo obsługiwanych wspólnie pociągami REGIO i osobowymi KW lub odwrotnie; tranzytem przez odcinek obsługiwany wyłącznie pociągami osobowymi KW albo tranzytem przez odcinek obsługiwany wyłącznie