Wpis z mikrobloga

Dziś typ z konfy na antenie TVN na pytanie o koalicję z PiS odpowiedział: "chcemy realizować nasz program".

Do tej pory było zawsze: "nie wejdziemy w koalicję z PiS".

Myślałem, że zwolennicy konfy dowiedzą się dopiero po wyborach, że zostali zrobieni w chxxja.

A tymczasem już teraz beniz prawie po jajka w gardle, a oni nadal się łudzą, że konfa idzie obalać rząd z 9% :)

#bekazkonfederacji #konfederacja #bekazpisu #polityka
  • 52
@Jariii: wyparcie już minęło, oni już się z tym pogodzili, teraz będą racjonalizować że ostatnie 8lat nie było takie złe, a w ogóle to konfa w koalicji z pisem będzie im mogła patrzyć na ręce itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A potem będziemy się wszyscy z tego śmiać w kamaszach oglądając tiktoki z piwa z mentzenem
Myślałem, że zwolennicy konfy dowiedzą się dopiero po wyborach, że zostali zrobieni w chxxja.


@vartan: Przecież te gamonie nawet po wyborach się nie połapią tylko znajdą sobie nowy cope żeby wytłumaczyć swoim gadzim mózgom że przecież ta koalicja to żeby niższe podatki były.

[Tutaj możecie wstawić komiks z "nie boli, to nasz najtwardszy elektorat" bo mi się nie chce]
@vartan: Przynajmniej jest jakiś plus tej sytuacji. Będzie można się pośmiać z konfiarzy na wykopie jeżeli dojdzie do koalicji z PiS. Zawsze jakieś pocieszenie.
Chociaż na ten moment mam wrażenie że jest na to mniejsza szansa przy tych sondażach.
@vartan w sumie jeśli będzie większość opozycji to wątpię żeby Konfa coś kombinowała i wtedy raczej się nie dowiemy czy planowali koalicję czy nie. No chyba że zaczną robić jakieś jaja i Duda da premiera komuś z PiS i zaczną robić rząd, zgadają się z Konfa i podbiorą jeszcze ludzi z innych partii. Ale to byłaby mega głupota bo jeśli by im się nie udało jednak formować rządu to Konfa by straciła