Wpis z mikrobloga

@Andczej: zamówiłem we wtorek wieczorem i wczoraj napisałem do supportu, czy przesyłka dotrze do 4.07 (wtorek). Dzisiaj otrzymałem odpowiedź, że 'not likely'.
  • Odpowiedz
@erkav:
Po pierwsze skąd support ma wiedzieć kiedy paczka dotrze?
Po drugie przez takie głupie pytania, czy ty czy OP który chciał pisać kiedy wyślą mu paczkę bo nie potrafi przeczytać przy zamawianiu, tylko zapychacie kolejkę przez co ludzie którzy potrzebują supportu muszą czekać.
Po trzecie, jeśli przesyłka zostanie nadana przykładowo w sobotę to na poniedziałek będzie w Polsce o ile brałeś DHL.
  • Odpowiedz
@Andczej: Pytanie nie było z kategorii tych głupich, przynajmniej nie dla mnie, ponieważ zachęcony komentarzami między innymi Twoimi o szybkim czasie dostawy wybrałem ibg i zależy mi na tym, żeby dotarło przed wtorkiem, bo tego dnia wylatuję z Polski. Jak czytam, że po 40h mieliście swoją przesyłkę, a u mnie po 40h dalej jest status 'Paid' to się trochę zmartwiłem. A odpowiedź z supportu sugeruje, że chyba jednak mają możliwości sprawdzenia,
  • Odpowiedz
Jak czytam, że po 40h mieliście swoją przesyłkę, a u mnie po 40h dalej jest status 'Paid' to się trochę zmartwiłem.


@erkav: od wysyłki a to spora różnica, najszybciej miałem z soboty na poniedziałek od zakupu, a od wysyłki najszybciej 26,5h

A odpowiedź z supportu sugeruje, że chyba jednak mają możliwości sprawdzenia, na jakim etapie przygotowania jest moja paczka.


przygotowanie to jedno, czas pośrednika DHL i czas wysyłki DHL to co
  • Odpowiedz
@erkav: zamówiłeś telefon we wtorek wieczorem czyli w chinach już mogłabyć środa, czas wysyłki ze sklepu to 3-5 dni roboczych, czyli telefon może wyjść ze sklepu we wtorek, a ty chcesz go mieć właśnie na ten wtorek - gdzie logika?
  • Odpowiedz
@Andczej: zinterpretowałem to tak, że w ciągu 5 dni paczka będzie u mnie, moja wina

gdyby nie mieli, odpowiedź byłaby po godzinie


Dlaczego tak przeżywasz tę kwestię? Masz z nimi tak wiele problemów niecierpiących zwłoki? Czy może pracujesz w supporcie ibg? Jak coś to przeproś Micheala ode mnie, że zabrałem mu czas swoim gównopytaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że w ciągu 5 dni paczka będzie u mnie, moja wina


3-5 roboczych to jedno, następnie data przy DHL już cie nie zaciekawiła?

Dlaczego tak przeżywasz tę kwestię?


@erkav: nie przeżywam, śmieszy mnie to że ludzie nie potrafią czytać tego co jest napisane, tak samo jak osoby które wybiorą przesyłkę pocztową i jak widzą że dwa dni stoi na WER to dzwonią pytać co z nią zapychając linie, zamiast przeczytać że
  • Odpowiedz