Wpis z mikrobloga

tldr: Tworzymy opaski i bransoletki chłodzące, robimy #rozdajo i dajemy specjalną zniżkę dla Mirków - 40%

Mirabelki i Mircy!

Witam Was ja oraz @zyyx . Jesteśmy dwoma wykopkami z wieloletnimi stażami, chcieliśmy przedstawić Wam naszą firmę ICY FOX, która zajmuje się szyciem opasek i bransoletek chłodzących. Ponoć idealnie sprawdzają się w piwnicy, przy pracach w serwerowni, a także studzą słomiany zapał. Mogą również przynosić POTĘŻNE ukojenie podczas pieczenia rogali. ( ͡º ͜ʖ͡º)

W związku z naszą firmową inicjacją na tym portalu robimy #rozdajo i mamy darmowe opaski lub bransoletki dla 3 osób, które wylosujemy spośród plusujących (osoby wylosowane będą mogły wybrać sobie dowolny wzór ze strony www.icyfox.pl).

Dla osób, które nie zostaną wylosowane, mamy nagrodę pocieszenia - wpisz kod rabatowy BIAUEK, a otrzymasz 40% zniżki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kod będzie ważny od 29.07 do 6.07 i należy go wpisać przy składaniu zamówienia (po prawej stronie zaznacz opcję „Mam kupon rabatowy” i wpisz magiczne hasło)

Kilka informacji na temat naszych produktów:

- Warto stosować je,gdy na zewnątrz mamy do czynienia z wysokimi temperaturami, podczas wysiłku fizycznego, gdy przebywamy w pomieszczeniach bez klimatyzacji, przy urazach i obrzękach oraz przy silnych bólach głowy

- Wykonywane są z wysokiej jakości bawełny, w środku znajdują się kryształy absorbujące wodę

- Efekt chłodzenia utrzymywany jest do 72 godzin, w razie potrzeby wystarczy zanurzyć ją ponownie w wodzie na kilka lub kilkanaście minut

- Aby zwiększyć efekt chłodzenia, można włożyć opaskę lub bransoletkę na chwilę do lodówki

www.icyfox.pl
https://www.facebook.com/IcyFoxOpaski

#cebuladeals #gadzety #modadamska #modameska
Pobierz
źródło: comment_HbzuKBUepSW3RFXeWUnAaGQG9HGpArpQ.jpg
  • 187
@gospodarzdomu: Można :) Możemy umieścić opaskę w gorącej albo ciepłej wodzie (bo z wrzątku to raczej ciężko będzie nam ją wyjąć i przyłożyć) i używać jej jako okład rozgrzewający. Jednak od razu mówię, nie jest to aż tak długotrwały efekt, jak w przypadku chłodzenia i trzeba by częściej wkładać ją do ciepłej wody. Jeszcze jedna uwaga - stosując opaskę na ciepło, wkładamy ją do wody na znacznie krótszy czas, myślę że
@crazyizkaa: Swoją drogą czy od takiego czegoś na szyi w upale nie nabawię się po prostu anginy albo bólu gardła? Różnice temperatur są niebezpieczne, tak jak wychodzenie z auta bardzo mocno chłodzącego klimą na upał.
@crazyizkaa Ok, to działa na podobnej zasadzie jak polewanie zimną wodą nadgarstków w gorące dni? W sensie ulgę czujemy nie tylko w miejscu działania opaski? Czy jak np. Założę ją na szyję, to tylko w szyję będzie chłodno?:P

Wydaje mi się dość istotną kwestią powiedzieć użytkownikowi jak to działa, bo samo określenie opaska chłodząca mówi niewiele ;)
@JakisTakiNick: Wszystko zależy od tego, do jak zimnej wody ją włożysz. Wydaje mi się, że jeśli by włożyć ją do nie lodowatej, a po prostu chłodnej wody, to byłby i efekt i bezpieczeństwo. Chociaż też wszystko zależy od tego, jak podatny masz organizm na takie zaziębienia od źródeł chłodzenia :)
@crazyizkaa Taaaak sądzę :P
Pytania za 100 punktów:
1. Myślisz, że np. Taka opaska zawiązana na.szyi psa, pomoże mu znieść upał? (Wiem, pewnie nie mysleliscie jeszcze o zwierzakach)
2. Żeby był sensowny efekt, trzeba kupić np. Dwie bransoletki i.opaskę, czy wystarczy bransoletka lub dwie?:)
3. Można to prać?
@diarrhoea:
1. O zwierzakach już pomyśleliśmy dawno i nawet wyszły już pierwsze zamówienia, szczegóły zdradzę Ci na PW, bo na premierę oficjalną trzeba będzie jeszcze poczekać ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Zależy jaki masz organizm - jeśli bardzo doskwierają Ci upały, dużo się pocisz, czy czujesz się słabo, polecam kupić opaskę i bransoletkę. Wtedy opaskę zakładasz sobie na szyję, a bransoletkę na nadgarstek. Jeśli jednak znosisz upały
@SOLGAZ: znaczne oszczędności, zdecydowanie mniejsze test po piorunie;) wskażecie mi te 50% oszczędności? Żeby nie było - mam to dziadostwo w domu, jak syn był mały to nie było szansy żeby przy tym pyrkaniu co kilkanaście sekund spał
@crazyizkaa: Celujecie tylko w target wykopu, czy może poza? Bo gdybym nie przeczytał tego wpisu (a raczej komentarzy) na wykopie to raczej bym tego w ciemno nie kupił. Na stronie nie ma żadnej informacji o tym jak to działa (oprócz tej infografiki, która niewiele mówi), nie ma też informacji o sprawach bezpieczeństwa. Nie wiedziałbym jak z tego korzystać, co ile to moczyć itd... Dlatego dodałbym sekcję FAQ (najważniejsze pytania z komentarzy
@SmallCaracan: Dzięki za sugestie, działamy dopiero od niedawna, więc uczymy się od postaw. Na pewno rozbudujemy stronę o najważniejsze informacje. Na tą chwilę nie robiliśmy jeszcze żadnych testów, ale mamy to w planach. Nasze produkty traktujemy póki co jako gadżet chłodzący, tak jak kompresy żelowe, czy innego rodzaju okłady ogólnodostępne. Każdy ma inny organizm i inaczej reaguje na chłód, dobrze więc używać tego z rozwagą :)
@crazyizkaa:

Na tą chwilę nie robiliśmy jeszcze żadnych testów, ale mamy to w planach.

Każdy ma inny organizm i inaczej reaguje na chłód, dobrze więc używać tego z rozwagą :)


A czy takie coś jest zgodne z prawem? Pytam poważnie, bo przecież nie wszystkie produkty można sprzedawać :) Skoro to nie jest przetestowane ani nic...