Wpis z mikrobloga

@maciejkiner: @dstranz: Buja...

Słuchajcie, wzięlibyście w API machnęli jeszcze jedną metodę która łączyła by link/index i link/comments bo bez sensu mi dwa żądania robić i tracić przez to limity, tudzież możecie mi zwiększyć ten limit tak o 500 - 1000 requestów dla pewności (ta wiem że są już ustawione na IP miast na apikey, ale i tak nie jestem pewien czy to wystarczy tym bardziej że każdy mój dodatek korzysta jak na razie z jednego klucza).

Będę dźwięczny czy co tam się mówi.

To tyle chciałem, dobranoc czy tam dzień dobry.
  • 7
@gac3k: w chwili obecnej nie dodajemy do API nowych metod bo zrobil sie juz w tym niezly balagan i trzeba to uporzadkowac i wydac pewnie wersje 2.0, z aktualna dokumentacja.

Moge Ci zwiekszyc limit, ale dobrze by bylo gdybys mial osobny klucz dla kazdej aplikacji, bo jak narozrabiasz w jednej z nich i bedziemy musieli Cie zbanowac to wytniemy wszystkie aplikacje zamiast tej jednej tylko ;-) A w ogole to na
@maciejkiner: cholera czyli @Elfik32: chyba faktycznie dzisiaj rządzi ;) I dzięki za wiarę w moje dobre intencje, ale ok. To nie wiem mam teraz przejść całą tą procedurę przez kontakt, tzn. zakładanie nowej apki, wysyłanie klucza itd. Czy jednak uwierzycie mi na słowo że będę grzeczny i przyznacie mi te limity na obecny? :)