Wpis z mikrobloga

100 przesłuchań w 90 dni to nie tak zły wynik


@stilewski: O tych 100 przesłuchaniach to już 1,5 miesiąca temu było. Więc to chyba raczej 100 przesłuchań w 30 dni, a potem 60 dni nic.

minely dopiero 2 miesiace,moja sprawa o pobicie w sali sadowej znalazla się po 14 miesiacach,sledztwo trwalo 12 także bez paniki ;)


@kocham-pati-3: Można też powiedzieć tak: sprawa Papały od 19 lat się ciągnie, tak więc
@skun1: domyśliłam się, że poważnie, dlatego to z tego dowcipu o powstańcach poszukiwanych...a tu jeszcze dodatkowo skojarzenia z lasem, że "wilki"...to taka smutna miała być refleksja. Na marginesie, to takie wkurzające, jeśli to fakt widoczny i nikt się nie kryje....
@stopmanipulacji1111: No i tyle generalnie wyszło z zapowiedzi że "już niebawem, prawdopodobnie jeszcze w czerwcu". Poczekają aż wszyscy pojadą na wakacje i Trump przyjedzie albo Bufetowa jednak stanie przed komisją tudzież Bolka na taczkach wywiozą, żeby media miały o czym gadać i przeszło bez większego echa. Skoro do dziś nie potwierdzają nawet jednego zatrzymania to chyba wiadomo co nam zakomunikują.
@gigaset: Stąd moje wypociny, przynudzanie czy poruszanie spraw oczywistych...czy jak wolisz " natchnienie tagiem" ...nie w naiwnym poczuciu, że wznieci się rewolucję, tylko z przekonania o konieczności podtrzymywania tematu przy życiu. W szaleństwie samotnego stania z transparentem osobiście dostrzegam cień szansy, a to może być już coś..nie obawiam się wyśmiania, gdy po właściwej stronie.