Wpis z mikrobloga

UWAGA PROMOCJA NA HILIQ -25%
W związku z powyższym kto byłby chętny na zakup bazy 100% PG 100mg lub więcej/mniej?
Wysyłka jest droga (tylko kurier, przy kilku litrach wychodzi 60$ za samą wysyłkę). Jedna dalej wychodzi mega tanio w przeliczeniu na ilość bazy jaką można zrobić. Np. przy nieopłalnej opcji zamówienia 10sztuk po 100ml, razem z przesyłką wychodzi 50zł za 100ml bazy 100mg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także proponuję zbić zamówienie w jedną całość. Jakby ktoś chciał się podłączyć to piszcie, podzielimy się kosztami przesyłki proporcjonalnie do zamówionej ilości. Mogę też ewentualnie podjąć się przelania bazy jakby komuś to nie przeszkadzało (np. zamówię litr, a ktoś potrzebuje 100ml - mam dostęp do nowych butelek na bazy z ciemnego plastiku).
Przesyłkę po Polsce też załątwię jak coś.
#epapierosy
  • 13
@cypo @jabco11 @pavaczek @reborn @variat @majk90 @npsr promocja się skończyła, niestety zanim dowiedziałem się o szczegółach bezpieczniejszego zamówienia. Zostało zamist 25% tylko 10% rabatu. Także planuję na spokojnie po weekendzie zamówić.

Do polski polecam zamawiać co najwięcej 2L na jedno zamówienie. Uprości to przejście przez urząd celny.

Przesyłkę polecam FedExem gdyż jest tańsza i są już bardzo dobrze"okleopani" z naszymi zamówieniami na terenie Polski.

Również proponuje okleić i opisać bazy jako olej