Wpis z mikrobloga

Koparka się opala.
Czekam na cień, a do przerwy jeszcze godzina.
I wzięło mnie na przemyślenia. Bo tak w sumie mam wsystsko co zawsze chciałem mieć. Żona, syn, dom(mieszkanie)(w Polsce). Lekka praca która sprawia przyjemność... A nadal nie jest tak jak powinno być., bo to wszystko nie jest w Polsce

Pozdrowienia #emigracja #uk #polska #koparka #zomo360 #feelsy
Pobierz zomowiec - Koparka się opala. 
Czekam na cień, a do przerwy jeszcze godzina. 
I wzięł...
źródło: comment_exkbdUXWwrM9UyhHUcRpGCHx6ncoKovm.jpg
  • 13
@benzdriver
@mielonkazdzika
Ja już byłem też raz wrócony do Polski, nawet zrobiłem pożegnalne party dla znajomych w Londynie xD. Wróciłem, wziąłem ślub, wyremontowałem mieszkanie, kupiłem auto i... Zacząłem szukać pracy po jakiś 2 miesiącach wakacji i.... o dziwo znalazłem po dwóch dniach. zwolniłem się sam po tygodniu xD, pewnie i tak by mnie wywalili bo jako jedyny brałem przerwę, jako jedyny używałem wielkiej kantyny i jako jedyny niszczyłem tym samym akord drużynowy.
A nadal nie jest tak jak powinno być., bo to wszystko nie jest w Polsce


@zomowiec: o to to, choć są też rzeczy za którymi człowiek nie tęskni, niektóre wymieniłeś wyżej. W Anglii, choć czasem z tym przeginają, lubię ten luz na codzień. I że wszyscy mają w dupie co robisz zawodowo, a co byś nie robił to spokojnie się utrzymasz w zależności od potrzeb, nie ma takiego zaglądania do portfela.
o mój akord drużynowy. #!$%@? normę w spaniu

@zomowiec: No i ludzie sie dziwia, ze postanowilem zrobic remont generalny domu (zrywanie wylewek, scian, sufitow) samemu, a nie wynajac angielskich budowlancow :)
Placi im sie 4-5 cyfrowe kwoty za byle pierdulke, a oni spia pol dnia w pracy :)

Ostatnio w domu obok budowniczym zabraklo rurki. Zaladowali sie w trzech na ciezarowke i po godzinie przywiezli na pace 3m kawalek rurki 12ki.