Wpis z mikrobloga

@sylw1905 a najbardziej wkurza mnie, że zero szans dla młodych. I już nie sądzę że to wina trenera, bo jak? 150 trenerów i każdy nie widział młodych? Bez jaj. A chłopaki wygrywają Fa Cup co roku, młodzieżowe LM.
@Dudek89: Akurat ten fakt myślę, że jest związany z długofalową polityką klubu, zobacz ile w tym roku i ubiegłych zgarnęliśmy na właśnie takich zawodnikach. tacy zawodnicy zarabiają na przyjście gwiazd. Myślę, że jak Chelsea wskoczyłaby już na ten najwyższy europejski poziom, to wtedy będzie szansa dla młodzików, teraz po prostu potrzebne są nazwiska, które zrobią robotę i pokażą coś nie tylko w PL, ale i w LM.
@Dudek89: #!$%@? pewnie robi to specjalnie, ostatnio zdobył licencję UEFA Pro i sieje zamęt by przejąć klub od pana Conte. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie da się być tak nieudolnym.
@Dudek89: to samo pisalem wczesniej xD jak tak dalej pojdzie to zostaniemy bez napastnika xD
Costa obrazony.
Batszułaj nie pasuje conte stylem
Kane, lukaku, morata, grizman, sanchez, ibra... poza zasiegiem xD moze w ostatnim dniu kupimy embampe za 20000000000000 bo sie bedzie dupa palic xD
@Dudek89: Wstyd to co odwalają, jeśli chodzi o transfery. Nie wiem jak można było odpuścić temat Lukaku. Kasa na bank jest, bo z samej sprzedaży graczy od stycznia zarobili ponad 130 mln.
Nie zdziwi mnie to jak Conte wszystko to zostawi w cholerę...
@BoTakChce: Ale to serio dziwne, że klub z takim zapleczem finansowym, marketingowym i soft powerowym ma problemy z finalizacją podstawowych założeń. Nie pojmuję jak może #!$%@?ć im LUKAKU, gość który na Stamford Bridge płakał, że marzy o grze tam, sypia w koszulkach Drogby i marzy o powrocie. Poważnie #!$%@? nie umieją kupić takiego człowieka i wypuszczą go do United? XD I to już mniejsza o to, że od Lukaku wolę Belottiego