Wpis z mikrobloga

Dobra, tak dla rozluźnienia atmosfery, bo strasznie coś napięta dzisiaj, łapcie dodatek do testowania, o którym pisałem wczoraj :) Na razie podpowiada tylko użytkowników, podczas wpisywania na mikroblogu lub w znalezisku. Czyli wpisujecie @ oraz przynajmniej dwie pierwsze litery i czekacie na wyniki. Sprawdzałem pod Chrome i Fx, nie wiem co z operą. Jak będzie działać to dokończę i jutro albo pojutrze, pokaże wam pełną wersję.
  • 29
@anonim1133: no bo co ja poradzę że ty musisz być podwójnym hipsterem i używać zestawu browser + os, z którego korzysta z 10 osób na świecie :D Przerzuć się na Chrome albo Fx, albo nawet na windowsową hipsterkę, i będzie działać :) A z tego co pamiętam kiedyś tam przy którymś dodatku udało Ci się coś zmienić i działało, to w tym wypadku zasada powinna być ta sama, więc może znów
@anonim1133: ale zdaje się że poprawiałeś coś przy Belkatorze, konkretnie przy wywołaniu jquery, dawałeś window.onload albo coś takiego? To nie byłeś ty :) Bo raczej wątpię by był na wykopie inny miłośnik Opery na debianie :) Trochę samodzielności, bo psujesz mi opinię :P
@FilipChG: chcielismy cos takiego zintegrowac jak bedziemy przerabiac mikroblog (zeby nie bylo, ze nie umiemy, tu dziala to od kilku lat, wiec ksiazki @gac3k ma nienajnowsze ;-) ), ale w obecnej sytuacji pewnie sobie odpuscimy, bo znow powiecie, ze kradniemy pomysly :<
@gac3k: tu gdzie podales to ten sam co w widgecie - racja, avatarow i kolorow nie ma, bo w tamtych miejscach to malo potrzebne, ale gdybysmy mieli robic to w komentarzach to zapewne wygladaloby bardziej jak na fejsie czy g+ ;-) btw, teraz juz wiem po co bylo Ci podniesienie limitu - jestes pewien, ze nie bedziesz potrzebowal wiecej :< ?