Wpis z mikrobloga

@srm022: Grałem w Fallouta New Vegas. Nawet bardzo fajny, ale strasznie pusty mi się wydawał. W Skyrimie tego tak nie odczułem, ale może zagram jeszcze raz. W Dragon Age wkurza mnie mechanika, typowa dla gier MMO. Lubię mieć władzę nad jedną postacią, ale dokładnie (GTA, Skyrim, Fallout)
@DywanTv: no świat w NV był dość "pusty", w sensie sam świat był taki rozległy, ale gameplayowo i fabularnie był świetny. Jeśli wolisz światy w których jest więcej landmarków to możesz zagrać w 4 (jednak tutaj wymagania są już wyższe), aczkolwiek niektórzy mówią że to większy fps niż rpg, ale mi tam sie w sumie przyjemnie grało
@coolerini: @srm022: HP Pavilion g6, słaby laptop, kilka lat temu kupiony za 2,5k. Sprzedawca wmawiał mi, że wszystko będzie śmigało. Wtedy jeszcze nie ogarniałem na tyle, żeby samemu sprawdzić czy to prawda.

Intel Core i5 2430M

4 GB ram

AMD Radeon hd 6470m.
@DywanTv: no cóż, mi wiedźmin działa mniej więcej na medium tak jak skyrim i jest dużo ładniejszy, ale pewnie przez słaby procesor i w miarę przyzwoitą kartę graficzną

To w takim razie ze swojej strony polecam stareńkiego Fable (ta gra nigdy się nie zestarzeje, może nie ma tak rozległego świata, ale jest genialny) i Assasins creed 2(najlepsza czesc serii, pozniej to tylko odcinanie kuponów)