Wpis z mikrobloga

Pokerstars się zepsuło.
Wczoraj zagrałem jeden sit&go na 90 osób i jak mi w pewnym momencie zaczęło srać premium hands, to nigdy tak nie miałem. W ciągu jednej godziny miałem 1x TT, 3x JJ, 2xQQ, 3xKK i 2xAA i z 3x AK. Co więcej, jak już wchodziłem all in z tymi rękami i ktoś mnie sprawdzał, to zawsze miał coś niżej i tylko raz przegrałem z Ak, kiedy miałem przewagę 4:1 w żetonach. Wygrałem 3 way allina JJ > TT i 22, Potem AA > JJ, TT> AQ, KK> QQ. Aż ciężko mi uwierzyć, że tylko raz mi to połamali, gdzie na końcu i tak zostałem z pokaźnym stackiem. Na reszcie premium albo był fold wszystkich preflop, albo zazwyczaj nie dochodziło do rivera. Jak już doszło to i tak wygrywałem rozdanie. NIe mogłem tego turnieju przegrać.

Albo coś pozmieniali coś w swoich algorytmach, albo mają jakieś inne zachęcające graczy do większych inwestycji po długiej przerwie. Nadmienię, że nie grałem tam parę miesięcy i powróciłem jakiś tydzień temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby taki popsuty PS działał jak najdłużej ( ͜͡ʖ ͡€)

#poker
  • 4
@le_banana: #!$%@?, taie zycie. chociaz ostanii jak puscilem 100 dolkow na cashu i siadlem na moje spiny to trafil mi sie 5x pod rzad premiowy mnoznik, jak nigdy, tez mi sid takie glupie mysli pojawily