Wpis z mikrobloga

726343 - 243 = 726100

Wyprawa dookoła Polski: dzień XII (05.07.2017)

Są bunkry, jest zajebiście.


Startuję od @FurTemporis o 8 rano, gdy już oni wybyli z chatki, ale głupki nie bali się mnie zostawić w domu. Ich strata, mój zysk. Mam parę fantów do sprzedania jakby ktoś pytał. Przed wybyciem z domu byli tak mili, że zrobili mi bułki na drogę. Wchodziły pięknie zamiast kolejnego słodkiego. Dzięki raz jeszcze!

Niestety niemal od samego startu leje, jest syfiaście, drogi często dziurawe, a dodatkowo info o 2km bruku, który może być śliski jak poleje deszcz. No co Wy nie powiecie?! Gdy już przestało padać dzień zrobił się dość bezpłciowy i trudno było wyhaczyć cokolwiek na czym można by oko zawiesić.

Po kilku godzinach deszcz ustaje, a ja kieruję się na Wałcz, gdzie znajduje się Grupa Warowna Cegielnia. Fajny bunkier plus trochę sprzętu wojskowego. Innych atrakcji w Wałczu nie stwierdzono.

Kieruję się na Złotów, gdzie nocuje mnie kolega @prosile. Niestety musiał wybyć z domu już godzinę po tym jak przyjechałem ja. Zdążyłem tylko zjeść razem z nim kolację i pokonwersować z pół godziny. Miło z jego strony, że mimo że było mu to nie na rękę to ogarnął temat. On wyjechał, rodzice poszli spać, a ja praca i pisanie zaległych wpisów. Ergo poszedłem spać o 2 w nocy... Nope, to nie jest metoda na wstawanie i bycie wyspanym. Szczególnie, że pobudka o 5 rano.

Strava i Endomondo.

#100km #200km (nr 16) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 726343 - 243 = 726100

Wyprawa dookoła Polski: dzień XII (05.07.2017)

 S...
źródło: comment_8QAfnNDfSqjRjwaM6v9O80r4lVtyxUcN.jpg
  • 5