Wpis z mikrobloga

Mirki , sprawa jest z #epapierosy . Otóż mam griffin 25 top airflow 6ml i stłukłem szkiełko ;< W zestawie było zapasowe , ale po remoncie ni cholery nie moge tego znaleźć (szukam od piątku przynajmniej godzine dziennie). Generalnie w poniedziałek zamówiłem nową tubkę ale niestety nie pasuje . W internecie znalazłem tylko 100 sztuk za 80$ z Chin , a tak to nic . Może któryś mirek wie , gdzie moge dostać pasujące do mojego griffina szkło ?
  • 8
@passanger: Dzięki za propozycje , chętnie bym odkupił ale wiem że wypadki się zdarzają i wolałbym żebyś miał na wszelki wypadek ;) A co do fasttech.com , to zamówie kilka na wszelki wypadek . Tak jak pisze @Kitri zamówie jakiś z dopiskiem plus , ale jeszcze na wszelki wypadek napisze do nich z prośbą o sprawdzenie czy pasują konkretnie do mojego modelu . Tak w ogóle , wiecie może ile będę
@bezkid: zanim ci przyjdzie i nie chcesz się bawić w dopasowywanie plastiku to proponuje po 1. założyć vape bandy ze dwa (uważałem, że to wygląda jakbym był gimbusem do momentu jak sobie stukłem 2 szkła w 1 dzień i wbiłem szkło w stope). po 2. w oczekiwaniu na szkiełko możesz sobie pipetką zakraplać watkę i ściągać ze 2 buchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)