Wpis z mikrobloga

@YourPantsuAreSugoiDesu: Tak, muzułmanie to główny problem. xD

Ofiary zamachów terrorystycznych to ta malutka czerwona kropeczka na górze. Boisz się o życie rodaków? To stawiaj na ludzi inwestujących w służbę zdrowia, infrastrukturę, a nawet przeciwdziałanie globalnemu ociepleniu - tylko fala upałów zabija 85 razy więcej ludzi niż wszystkie zamachy terrorystyczne łącznie (a przecież popełniają je nie tylko muzułmanie).
Pobierz alkan - @YourPantsuAreSugoiDesu: Tak, muzułmanie to główny problem. xD

Ofiary zama...
źródło: comment_41zvRoeASkpZVZvouDh0busoS39lKpxZ.jpg
@alkan Stawiam na prywatny sektor, bo do służby zdrowia to ja się nawet dopchać nie mogę a jak już się dopcham to doktorki żałują na leczeniu. Mojej babci chcieli obciąć nogę bo taniej, a ta nie chciała więc jej leki tylko przeciwbólowr dawali. Prywatnie wyleczona została i śmiga po swojej wsi do kościółka zadowolona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwisa mi twoje globalne ocieplenie. Muslimy mordują, gwałcą, tworzą getta,
Prawda jest taka, że unijne lewactwo bazujące na manifecie pewnego włoskiego komunisty Spinellego (budynek PE nazwany jest jego imieniem i nazwiskiem) gówno obchodzą uchodźcy. Was obchodzi realizacja swoich utopijnych planów pędzących w stronę nowego ZSRE.

A najlepsze, że islam sunnicki nakazuje zabijać homo a kobiety traktować jak gówno. Lewicowcy unijni to najlepsi kandydaci do nagrody darwina ( ͡º ͜ʖ͡º)
A nie, to spoko. Dopóki religijni psychopaci nie dogonią liczbą spowodowanych zgonów przynajmniej fali upałów nie mamy się czym przejmować.


@S-Type: Nie. Mamy się przejmować wybieraniem populistycznych partii ignorujących znacznie poważniejsze problemy, które faktycznie zabijają i niszczą zdrowie, oraz odwracaniem uwagi społeczeństwa od tego, co ważne. Nie bój się muzułmanów, bój się tragicznej ustawy o sieci szpitali, opóźnień w inwestycjach infrastrukturalnych, fatalnej sytuacji na arenie międzynarodowej, której skutkiem będzie dużo mniej
@alkan Widzisz, ja uważam że to do lewactwa nie trafiają argumenty i mimo tego co się dzieje dalej chcą narażać obywateli swojego kraju na terroryzm. Mówisz, że nie bronisz muzułmanów; plus dla ciebie.

Dalej piszesz, o moim stylu i wnioskujesz że żaden argument do mnie nie trafia. Ale coś ci powiem, nie odpowiedziałeś na pytanie dotyczące o 5% Polaków, którzy żyją w skrajnej biedzie. Nie możemy pomóc innym, do póki sami mamy
http://www.historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html

"Od 1993 r. Plan Spinelliego stał się oficjalnym programem Wspólnoty Europejskiej i Unii Europejskiej. Również od tego czasu imię Altiero Spinelliego nosi główny budynek Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Trudno o bardziej jednoznaczny symbol znaczenia postaci Spinelliego i jego programu dla kierunku rozwoju Unii Europejskiej."

To jasno pokazuje, w jakim kierunku podąża UE.
@Za_jakie_grzechy: osobiście muszę przyznać, że ten obrazek odzwierciedla mnie idealnie.
Do wyborów nie chodzę, bo nie mam na kogo głosować. No raz byłem głosować na Dudę, bo urodził się w tym samym dniu co ja.
O polityce nie gadam, ale lubię ją obserwować. Poodoba mi się wielka wojna Kaczor - Rudy. To zdecydowanie wybitni politycy, choć nie mężowie stanu. Po tym jak 10 lat temu Rudy wykończył w mediach Jarka, a
Ale coś ci powiem, nie odpowiedziałeś na pytanie dotyczące o 5% Polaków, którzy żyją w skrajnej biedzie.


@YourPantsuAreSugoiDesu: Po pierwsze, duże dofinansowanie daje Unia, o ile pamiętam mieliśmy dostać 70 mln euro na 2000 uchodźców. Po drugie, zabrzmi to brutalnie, ale skrajna bieda a zagrożenie życia to nie to samo - znowu, nie mówię, że mimo wszystko komfort Polaków nie jest ważniejszy, ale to sytuacja skomplikowana moralnie i wymagająca dyskusji. Po
@alkan

1. Nie żadna unia "daje", tylko podatnicy - też sami Polacy.

2. Polska dopłaca do unii więcej niż dostaje, a sam bilans od przystąpienia do unii jest niekorzystny.

3. A kiedy "dostaniemy" 70 mld na Polaków ? Dlaczego unia dba najpierw o obywateli innych krajów, a nie państwa członkowskiego.

4. Zwisają mi koszty nieprzyjęcia imigrantów. W sondażu 56,5% Polaków opowiedziało się za wyjściem z UE w przypadku przyjęcia "uchodźców", którzy w
1. Nie żadna unia "daje", tylko podatnicy - też sami Polacy.

2. Polska dopłaca do unii więcej niż dostaje, a sam bilans od przystąpienia do unii jest niekorzystny.


@YourPantsuAreSugoiDesu: Mógłbym przytaczać kolejne statystyki, ale nie chce mi się i muszę wracać do pracy, więc krótko skomentuję to następująco: LOL.

3. A kiedy "dostaniemy" 70 mld na Polaków ? Dlaczego unia dba najpierw o obywateli innych krajów, a nie państwa członkowskiego.


@
jakim demagogicznym debilem trzeba być żeby stawiać obok siebie problemy terroryzmu, służby zdrowia i wypadków samochodowych.


@steve__mcqueen: A jakim demagogicznym debilem trzeba być, żeby nie zrozumieć tego, co napisałem? Są problemy realne i wykreowane. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeśli pokażesz mi partię, która w pierwszej kolejności zajmie się tym, co faktycznie zagraża Polakom/Europejczykom, a przy okazji będzie miała dobre pomysły odnośnie czwartorzędnego problemu terroryzmu, to z chęcią na nią zagłosuję.
te trzy największe kółka to ludzie umierający ze starości "na coś"


@JohnnyFajf: Oczywiście, że kwestie zdrowotne są związane z wiekiem bardziej niż inne, ale to nie znaczy, że:
problemy zdrowotne nie dotyczą też ludzi młodych (szczególnie obecnie, gdy młodzież przestała ćwiczyć i często jest otyła) i w średnim wieku,
odpowiednia profilaktyka (która w Polsce działa w bardzo ograniczonym stopniu) nie poprawiłaby sytuacji zdrowotnej wszystkich grup społecznych, w tym długofalowo,