Wpis z mikrobloga

@xandra: Nie wiesz może, czy jego ReFormation będzie dostępny w formie fizycznej gdzieś, np. c64audio.com? Ciągle się waham nad Ninja Musicology, ale nie wiem jak z produkcją, nie znalazłem nigdzie sampla z płyty. A tak to bym zamówił raz a dobrze wszystko.
@xandra: Oo, ktoś ma chody.;) Jego muzyką z LN2 zamęczałem każdego w domu i szokle. Co może wydać sie śmieszne, kawałek z poziomu biurowego w LN2 wydawał mi się 'udawać' gitary, przez co później w życiu bardzo podpasował mi metal z podobnymi riffami (speedy i thrashe tam). Zabawne o tyle, że w oryginale to kawałek Tangerine Dream. Sorry za offtop, ale koleś miał bardzo silny wpływ na mój gust muzyczny, jeśli
@Arteveld: Wiem, Midnight in Tula z White Eagle ;) Taki efekt, o którym mówisz słychać w wersji na starego SIDa, na nowym niestety nie. Można sprawdzić pod XMPlayem. Poza tym muzyka z Last Ninja wymiata :)
@xandra: XMPlay to mój domyślny player, szkoda, że seeking od którejś wersji wtyczki muli jak cholera. Moje pierwsze C64 było ze Stanów, więc ta muzyka zapierdzielała ciut szybciej i wyżej, ale brzmiało to fantastycznie.
Kawałek z "The Mansion" to Alchemy of the Heart z Tygera. Zbluźnię, wolę "covery" Matta.;)
@xandra: Place In the Space Muzyka mojego dzieciństwa :) PLusik wielki bo cover oddaje klimat oryginału.
@Arteveld: Zainwestuj niewiele w samego C64 w wersji PAL :) i jakikolwiek SD2IEC jeśli nie chce ci się samemu robić. Potem tylko wtyczki do sprzętu grającego i masz oryginalnego playera nie z tej ziemi :)
@Arteveld: A więc masz na czym odtwarzać muzykę :)
Co do miejsca to u mnie też trudno o to :/ Za to jeśli chodzi o wyświetlacz to używam konwerter RCA do VGA (podgład w załączniku).

Z tym, że to działa jak chce. No, może nie konwerter tylko C64, na jednym obraz czarno biały, drugi miał braki w synchronizacji poziomej. Za to trzeci, mój główny działa jak marzenie :)

Daje obraz z
Pobierz LostHighway - @Arteveld: A więc masz na czym odtwarzać muzykę :) 
Co do miejsca to u...
źródło: comment_RdkYWy8hAqYg34NBJ7ptwMin4ekL8Szo.jpg