Wpis z mikrobloga

@BiggieSmalls: Staram się nie życzyć źle ludziom, ale mam wrażenie, że jedyną szansą na opamiętanie się klubów z wydawaniem takich fortun jest jakiś totalny strzał w kolano. Jeśli powstanie precedens, którego w negocjacjach zaczną używać, to może powstrzyma to zapędy. Mam wrażenie, że Torres przez jakiś czas działał odstraszająco. (na tamte czasy te 50 czy 60 milionów to był totalny rekord i szał). Gdyby tak kupili Neymara za 222 mln, a
A nie tak dawno temu, 50 milionów wydawało się obłędną ceną za piłkarza, piłka jest coraz bardziej skomercjalizowana, im więcej pieniędzy będą wtłaczać sponsorzy , tym te szaleństwo będzie coraz szybciej postępowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam wrażenie, że Torres przez jakiś czas działał odstraszająco. (na tamte czasy te 50 czy 60 milionów to był totalny rekord i szał).


@Abaddon84: Co? W 2011? xD Przecie juz w 2009 Ronaldo przechodzil za 92 mln euro, a Andy Carroll do Liverpoolu za 35 (!), Torres nie byl zadnym rekordem, chyba ze w kategorii transferu w ostatni dzien okienka czy cos