Wpis z mikrobloga

Wolam @jakubeczek i wszystkich zainteresowanych pomoca w akcji #panilusia

Kopiuje info o potrzebnych materialach i prosze o odpowiedz gdzie i o ktorej dokonujemy zbiorki

"Octenisept, bandaże elastyczne (rozmiary bez znaczenia, chociaż raczej szersze), granuflex różnych rozmiarach i granuflex thin, granugel, Atrauman Ag, wszelkie opatrunki chłonne typu Suprasorb A, wazelina, kompresy jałowe w różnych rozmiarach) od siebie dodałam tam tylko opatrunki chłonne bo moim zdaniem mają moc przy dużych wysiekach"
  • 3
@kajelu: @jakubeczek jak sytuacja z tymi opatrunkami?! Przed chwilą dzwoniła do mnie pielęgniarka z Estery, dziś Pani z MOPSu spotkała p. L i powiedziała jej o akcji, więc przyszła do przychodni. Umówiła się z pielęgniarkami że jutro do niej przyjdą i zobaczą te rany i zajmą się tymi opatrunkami.. Dobrze by było, żeby jakies tam dotarły, bo mi już trochę głupio jak pyta czy będą ;)
hej! :)
sorry, trochę odpadłem z dyskusji, jestem w trakcie zmiany pracy i ciężko z czasem stoję po prostu. ale śledziłem dalsze poczynania, sprawdzałem czy pojawiła się jakaś wiadomość w tej sprawie. No i czekałem na wyznaczenie miejsca i terminu spotkania. Jutro niestety jestem cały dzień niedostępny, sobota rano jak najbardziej. Chyba, że dzisiaj po południu coś tam dowiozę.... @Zos-a daj tylko znać ;)
@Zos-a ja nic nie wiem. Prosilem zeby mi ktos strescil gdzie i co zbieramy i zadeklarowalem ze pomoge. Nikt mi nie odpowiedzial niestety. Podtrzymuje chec pomocy