Wpis z mikrobloga

Mireczku chcesz otworzyć firmę, ale nie chcesz utopić kapuchy? Trzeba sprawdzić pierw Twój pomysł na biznes, a potem ruszać w świat. Sprawdzenie pomysłu na #byznes składa się z 3 etapów:

- Weryfikacja pomysłu
- Analiza pomysłu
- Testowanie produktu


Każdy z etapów rozpisałem na blogu Link do wpisu

Powodzenia w sprawdzaniu byznesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dzialalnoscgospodarcza #biznes #wlasnafirma #firma #rakradzi
  • 27
@oscar_rak: dodam sobie zielonek do zakładek, nie #!$%@? tego. Choć bardziej mnie interesuje budowanie marki osobistej pod względem zawodowym, poczytam, popatrzę.


@oscar_rak Pomoz mi przeanalizowac moj pomysl. Chce sprzedawac suplement diety nazwa robocza "hardy beniz" ( ͡° ͜ʖ ͡°) na k osztty produkcji sklada sie kapsularka, kapsulki, opakowania, zielona herbata i zenszen. Calkowity koszt produkcji jednego opakowania 6-7 zl. Kanalem dystrybucji bedzie grupa na fejsbuku 50000 uzytkownikow, olx, allegro oraz wlasna strona internetowa. Stawiam na produkcje chalupnicza poniewaz zeby zlecic firmie zewnetrznej stworzenie suplementu diety to minimalny naklad produlcji
@fruwajacy_dronik: Zobacz jak to jest opisane na blogu, ale już Ci mogę powiedzieć, że trzeba zrobić dokładny benchmark. Tego typu produktów (lub podobnych) jest dużo na rynku i ludzie mają mętlik w głowie. Sprawdziłbym jakie są efekty zażywania tego typu suplementu, bo jak sam wiesz wiele z nich to buble ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@oscar_rak: Produkty są przeznaczone dla noworodków i dzieci do pierwszego roku życia. Nie widzę tego, by chodzić po szpitalach i pytać świeżo upieczonych rodziców czy chcą coś przetestować.
@kicioch: Nie sprecyzowałaś tego jakie dzień. Weź pod uwagę, że twoją grupą docelową są rodzice, a nie noworodki i dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj temat również prosty ile masz blogów parentingowych do współpracy przy testach