Wpis z mikrobloga

8 lat #!$%@?, gdy rządziła Platforma. Od dwóch lat #!$%@? na PiS, ale nie chciałem wychodzić na ulicę, bo nie popierałem KODu i Platformy. Dziś w całej Polsce będą protesty bez emblematów. A miarka się przebrała. Dzisiaj idę protestować. A wy?

#polityka #4konserwy #neuropa #sejm

Idziesz protestować przeciw "reformie" sądownictwa?

  • Tak 32.7% (170)
  • Nie 67.3% (350)

Oddanych głosów: 520

  • 32
@Abaddon84 czytając twój wpis czuję że jesteś lemingiem który niema własnego zdania i idzie za populistycznymi sloganami. Kiedyś było modne #!$%@? po to #!$%@? po, teraz się popularne robi #!$%@? PiSu to #!$%@? PiS. Mam nadzieję że zrobisz zdjęcie i oznaczysz mnie z tego protestu na którym dzisiaj będziesz.
@Kielek96: @Abaddon84: ogarnijcie eventy na fb. Wiele z nich mocno odcina się od partii, transparentów, wulgarnych haseł itp. Żadnych kodów, lewaków, prawaków - tylko polskie flagi (no dobra, przytłaczająca większość)

Atmosfera super, a zdjęcia ze światełkami wychodzą epicko.
@BezwzglednaKapibara: Idę protestować przeciwko niszczeniu trójpodziału władzy przez PiS. Ich "reforma", a raczej deforma to zła ustawa, która upolityczni sądy jeszcze bardziej niż do tej pory. Im chodzi jedynie o stołki i własne kadry, co z resztą było słychać przy przemówieniu Rzecznika Praw Obywatelskich, kiedy dało się słyszeć pisowskie ujadanie "kto cię wybrał!?". Im chodzi właśnie o to, żeby wybierać po swojemu. Jarosław zaznaczył gdzie jest miejsce całej opozycji i choć
@Acesello: Nie wiem. Do tej pory zawsze głosowałem na środowiska korwinistyczne, ale mam dość nieudolości tego ruchu. Nie wiem na kogo będę głosował, liczę, że do wyborów pojawi się jakaś nowa siła.
@Abaddon84: W moim mieście protestów prawie że nie ma. Zobaczymy co bedzie się działo po podpisie ustaw przez prezydenta, wtedy uderzę na Wrocław a jak Warszawa zdecyduje się wywieść tych komunistów z sejmu to i im pomogę.