Wpis z mikrobloga

Trump to przyjaciel Polski. Kocha nas, szanuje. Stany murem za Polską. Jesteśmy wzorem dla świata, nasze wartości, wszystko. Jest wspaniale, lewaki kwiczą, bo Trumpa nie lubią.

Tymczasem administracja Trumpa jest oficjalnie ZANIEPOKOJONA dążeniem PiSu do przejęciem sądów.

Prawaki, boli dupa albo kolana od klęczenia przed Donaldem? A sorry, wstalismy z kolan, zapomniałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu #4konserwy #trump #zamach
Pobierz budep - Trump to przyjaciel Polski. Kocha nas, szanuje. Stany murem za Polską. Jesteś...
źródło: comment_yFZhWvciq23o2xXIo6kxc76A44cROCxz.jpg
  • 14
@BlackHawk144: dzisiaj obecnie jakiekolwiek dyskusje na temat co jest prawicą i lewicą są absolutnie bez celowe przez argumentację pisowców, którzy nazywają wszystkich i wszystko mitycznym lewactwem, które chyba w ich definicji oznacza całe zło na tym świecie
Tymczasem administracja Trumpa jest oficjalnie ZANIEPOKOJONA dążeniem PiSu do przejęciem sądów.


@budep: Rosja jest zaniepokojona ustawa dekomunizacyjna. Bruksela jest zaniepokojona stanem polskiej demokracji. Francja jest zaniepokojona 'nieuczciwa' konkurencja polskich transow. Ja jestem zaniepokojony, bo bym szluga zapalil, a nie mam.

Mam nadzieje ze stanem mojej paaczki niekopoi sie Zino Davidoff.
Pewnie piszę do zacietrzewionego fanatyka, ale są "prawaki", które są przeciw PiS. Naprawdę.


@BlackHawk144: Widzę, że kolega nie zna jeszcze polskiej nowomowy. Jak nie wspierasz socjalnego 500+ i nowych podatków, to jesteś lewakiem. A jak nie chcesz mieć na ryju buta Prezesa, to jesteś byłym UBekiem, choćbyś urodził się po 89.
@lewoprawo: Doskonale znam ich mentalność, bo czytałem komentarze na chociażby takiej niezależnej już w 2010 czyli w czasach gdy 2/3 dzisiejszej neuropy jeszcze w gimbazie siedziała. I dzisiaj to jest tam wersal gdyż smoleńska religia osłabła. Kiedyś jednak był tam czysty beton. I dlatego tym bardziej jestem wyczulony na jakiekolwiek zacietrzewienie, bo wiem do czego to prowadzi.