Wpis z mikrobloga

Dlaczego w Polsce rodzice są tacy #!$%@?? Tak mówię o stereotypowym Januszu i Grażynce, skądś on się wziął.

Na zachodzie ludzie po 40 maja jakieś zainteresowania, hobby, mogą zapewnić dzieciom doby start w przyszłość, udzielić dobrej rady.

A w tym gównokraju? Jedyne zajęcie przeciętnego Janusza to sączenie harnasiów do meczu reprezentacji, a jedyne co może zapewnić dzieciom to wegetacja w bloku i patologiczne wychowanie.

I nie #!$%@? tutaj że w polszy bieda itp., bo jak jest się biednym to nie powinno się rozmnażać jak króliki.

#polska #rodzice #janusze
  • 76
@hehezielony: sranie w banie
mam 42 lata, 2 dzieci i niewiele pamiętam z komuny
a na nowinkach znam się lepiej niż ty
po prostu z wiekiem zmieniają się potrzeby i punkt widzenia
a po za tym OP idealizuje to co jest za granicą - tak po prostu ni jest
wystarczy popatrzeć na tych wszystkich czarnuchów w USA czy turasów w Niemczech - to są jeszcze większe ścieki niż ten przysłowiowy Janusz
@Daleki_Jones: Co to za #!$%@?? Nikt nie mówi o kamienicy, ale większość polskich dzieci nie może nawet liczyć na normalne warunki do wychowania, bo rodzicom-#!$%@? umysłowym zachciało się ruchać bez gumy.

W Hiszpanii jak ktoś nie ma pieniędzy, to raczej nie myśli o posiadaniu potomstwa.

Średnio zamożna para(czyli zarobki w okolicach 20-25 tysięcy złotych miesięcznie) posiada zazwyczaj tylko jedno dziecko, bo tam wiedzą, że dziecku nie wystarczy coś do jedzenia+dach nad
@TwojStaryToKorniszon: To, że jesteś wyjątkiem nie neguje całej wypowiedzi. Dlaczego memy z nosaczami są na takiej fali popularności? Bo tak osoby +/- 20 letnie postrzegają swoich rodziców. Moi rodzice są typowi, rodzice znajomych również, wiadomo nie wszyscy ale z powietrza się to nie wzięło. Poza tym jak ktoś wyżej wspomniał bardziej tu chodzi o osoby po 50 niż po 40.
@TwojStaryToKorniszon: No to co się ograniczać? Może porównamy Polaczków do biedoty z Indii?

Chciałem jeszcze tylko dodać, że ogromna większość Turków w Reichu może wychować dzieci w warunkach, o jakich większość Polaków może sobie tylko pomarzyć.

Poza tym, nie wiem jak Polak może krytykować turecki sposób wychowania, biorąc pod uwagę że córki potrafią wychować wyłącznie na sluty, a synów na seba #!$%@?ącego 2 netto na magazynie.
@Prosper: ale w bogatych rodzinach jest niewiele lepiej. Bogaci ludzie,którzy dorobili się na własnych biznesach,wiecznie zapracowani i których nie ma w domu. Ostatnią książkę przeczytali w szkole, a wolny czas spędzają na instagramie, snapie, przed telewizorem, ewentualnie sącząc driny na Majorce. W niczym się to nie różni od Janusza i Grażyny. Dziecko ma pieniądze, czas wolny i zerową kontrolę rodzicielską. Szlaja się po spelunach, chleje i daje dupy w kiblu. Potem
@Prosper: mistrzu
gówno wiesz o mnie i o moich dzieciach
i gówno wiesz o życiu
będziesz miał 40-50 lat to pogadamy jak ci się wizja zmieni
OP pisał o zachodzie a nie o bambusach z indii czy ciapakach z pakistanu
a ja pisałem o tych co żyją na zachodzie, żrą gówno i oglądają papkę w CNN i BBC

@hehezielony: memy z nosaczami są popularne bo jest hype na nie
tak