Wpis z mikrobloga

@vegetassj1: Tak emocje akurat umie zbudować, ale często się na tyle myli, że sam głupieje kto, co i jak jedzie xD. Z drugiej strony nie widzę jakoś innych komentatorów niż Ci obecni.
@MJToshi Ryczel i Wardzała, taki duet komentatorów to chyba ktoś niespełna rozumu potrafi wybrać.
@vegetassj1 też nie lubię jak nie pokazują przełożonych meczów. Odniosłem się do jakości obrazu, zanim nc+ pozyskała prawa to była tragedia. Teraz jest żyleta jak na polskie warunki.
@MJToshi : @vegetassj1 : Ryczel tragedia, ale osobiscie lubie komentarz Dryły. Fajnie buduje emocje, nie myli się, zarzuci ciekawostką, nie zapomina ze musi komentowac mecz a nie wspominac jakies wydarzenia sprzed 20 lat. Sam żużel w nsporcie zdecydowanie na plus, ich transmisje to krok naprzod w stosunku do TVP czy Polsatu. Zreszta kto ogladal 1 lige w Polsacie ten wie ze to tragedia. Juz Eleven sobie lepiej radzi. Podobnie jak ktos ostatnio
@Kamelot: Eleven z transmisji na transmisję coraz lepiej jeśli chodzi o sprawy techniczne. Bardzo podoba mi się że podają prędkość pierwszego zawodnika. Oglądając wczorajszy mecz zauważyłem w biegu juniorskim ciekawe statystyki.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to że dosył do TV prowadzą jak na moje przez satelitę a nie światłowód i przez to czasami jest delikatna pikseloza. Ogólnie NC+>Eleven>Polsat Sport.
@vegetassj1: na pewno transmisje Nsport biją na głowę to, co robiła TVP. Jakość obrazu, liczba kamer, ogólna otoczka, wszystko na satysfakcjonującym poziomie. Żeby nie było za słodko, mam 2 zastrzeżenia:
- po odejściu Olkowicza mają problemy ze składem komentatorskim - Łopacińskiego w studio można jeszcze tolerować, ale nigdy nie powinien być pierwszym komentatorem. Ryczel też tak średnio, często się gubi kto jedzie i od czasu do czasu przejawia braki merytoryczne. Brakuje
@vegetassj1: rewelacja! Dryłą mistrz, doadaje 50% do widowiska to nie szachy, tu musi być komentator z wiedzą i jajem.

A do tych którym się nie podoba poziom transmisji w NC+ , to powiem wam tak od ponad 20 lat kibicuje i oglądam żużel i nigdy nie było tak profesjonalnego i dobrego jakościowo przekazu. Eleven? jeszcze długa droga, Wizja TV ? Początki profesjonalizmu w Polsce ale i tak było słabo, relacje w