Wpis z mikrobloga

PSG - Paris Saint-Germain & FC Barcelona have announced unexpected press conferences within 30 minutes of each other this evening – what could it be about?

Jednak?

Jeśli transfer Neymara dojdzie do skutku za taką kwotę, to boję się przyszłych okienek.
#plotkitransferowe
  • 6
@Ragnarokk: Szczególnie, że Arsenal nie bardzo chce wejść w tę machinę, mam wrażenie, co mocno podcina skrzydła potencjalnym transferom, hm? Chelsea rzuca się w te głębiny (wbrew pozorom w ostatnich-ostatnich latach Chelsea wcale wiele nie wydawała tak dużo na transfery) i kupuje chociażby Moratę za 70 czy Bakayoko za 40... A planują jeszcze 4 wzmocnienia, więc te sumy dojdą niewyobrażalnych rozmiarów. Ale mimo to, wciąż nie jest to ponad 200 melonów
@Abaddon84:
Nie chodzi mi nawet o transfery Arsenalu, czy ich brak. Ten rynek stał się cyrkiem nastawionym na kasę chyba już bardziej jak amerykańskie sporty, a razem z kosztami transferów, pensji i prowizji rośnie też dojenie kibiców.
@Ragnarokk: Rozumiem. Mnie to mimo wszystko tak nie boli, bo tego nie odczuwam. Wiadomo, jak mnie będzie stać, to będę sobie latał na Stamford Bridge, ale póki co nie byłem i w najbliższym czasie się nie zapowiada. Mecze i tak oglądam w TV. Oni wydają grube bańki, a ja sobie siedzę w grubych skarpetach i mam chipsy i batony w szufladzie i wyjebongo.