Wpis z mikrobloga

Mirasy wymyśliłem biznes, każdy kto tylko ma ochotę będzie mógł za 3 zł obrażać moja mamę. Może wpaść do mnie na chatę, zwyzywać przez okno, przez telefon itp jak kto lubi.
Wiem z jednego forum, że model biznesowy jest sprawdzony i można niezłe zarobić. Mamie będę płacił "przelewem". Co myślicie jest jeszcze nisza na rynku na coś takiego?

#danielmagical #biznes
konto_darmowe - Mirasy wymyśliłem biznes, każdy kto tylko ma ochotę będzie mógł za 3 ...

źródło: comment_fN1A8NrmYqkDFfXJbsLmSrx4ls0UifZM.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@konto_darmowe: Dzień dobry, jestem rzecznikiem patentowym. Przejdźmy do rzeczy, reprezentuję rodzinę Państwa Zwierzyńskich, prawowitych właścicieli patentu nr PL217666B4 "Pomysł i metoda na siano z paty". Niniejszym informuję, że Pański zamysł i koncepcja narusza te prawa, w związku z czym zwracam się z uprzejmą prośbą o zaprzestanie takich praktyk. W przeciwnym razie będę zmuszony założyć Panu sprawę z powództwa cywilnego. Z Poważaniem Jan Haubica-Bieroński
  • Odpowiedz
@konto_darmowe: W celu udzielenia odpowiedzi na Pańskie pytanie uprzejmie zapraszam do mojego biura na konsultację. 1 porada gratis, polecam usługi abonamentowe już od 2500 zł netto. Toruński Klub PIwniczaka NAT sp. z o.o.,ul. Pieruńska 6, 87-100 Toruń
  • Odpowiedz