Wpis z mikrobloga

Czy istnieje już przez kogoś napisany skrypt czarnolistujący:
- wszystkie osoby plusujące dany wpis
- wszystkie osoby wykopujące/zakopujące dane znalezisko?

Dodatkowo mam zapytanie do @a__s @Moderacja @m__b - czy macie w bliższych lub dalszych planach zwiększenie pojemności czarnych list? Przy niektórych trendach tagowania zamiast czarnolistować jeden tag - trzeba minimum 6.
A, i wiem że niejednokrotnie dostajecie o to zapytania więc tym bardziej dołączam się do tego, oczekującego satysfakcjonującej odpowiedzi, grona.

#wykop #nieprogramowanie #pytanie
  • 52
@Moderacja a co z pomysłem grupowania tagów? Czarnolistując tag rodzica, blokowałyby się również tagi dzieci więc wrzucając jeden tag na czarnolisto, wrzucamy wszystkie jego dzieci. Przykładowo do tagu #pilkanozna moglyby należec tagi klubow pilkarskich, jakies typowania, transfery. Zamiast czarnolistowac to wszystko osobno, wystarczy jeden tag zbanowac. Pisalem kiedys o tym i z pewnością nie ja jeden.

Wtedy mozna zrobic nowy rodzaj zgloszenia do moderacji - prosbe o przypisanie tagu do jakiegos rodzica.
@Arveit: Jak rozwiążesz sytuacje gdy osoba chcąca np. oglądać Magikala nie chce oglądać reszty streamów (które są w jednej tagowej familii) a też nie chce obserwować tagu #danielmagical ze względu na bałagan w np. Moim Wykopie?

Ten przypadek można odnieść do innych tagów grupowych.
@Hannahalla: ewentualnie sytuacja trochę inna, a grupowanie tagów miałoby nawet większy sens - imprezy cykliczne. Sporo jest takich tagów, gdzie co kolejną edycję imprezy zmienia się numerek w tagu lub rok typu oscary2017, oscary2018, ksw30, ksw31, euro2016, euro2020 itp. itd. To miałoby sens.