Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka

No jak tam zdradzieckie mordeczki? Błądzicie? Bo Naczelnik powiada:

U nas nie ma czegoś takiego, co można nazwać wymiarem sprawiedliwości

- Zakres tego bezprawia, za które odpowiadają sądy, jest ogromny. Kto uważa, że jest inaczej, ten broni wielkiego zła. Kto uważa, że da się to zmienić w inny sposób, ten błądzi - zadeklarował prezes PiS


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jaroslaw-kaczynski-w-tv-trwam-dwie-niespodzianki-ze-strony-prezydenta-doszlo-do-relacja/hcccg0z
  • 19
@sigado: Spółki skarbu państwa notują za Pis REKORDOWE zyski. LOT - 300 mln zysku za 2016 (400mln straty w samym 2012), Grupa PZU - 1000 mln zysku, ORLEN - ponad 5 mld zysku w 2016 (5 mln STRATY w 2014), Lotos - 1 mld na plusie (w 2015 strata 263 mln). Podobnie sprawa wygląda z PKO, PGE, Energa , Enea...i to przy rekordowo dużych inwestycjach.

Jesteś albo leniem śmierdzącym, albo masz
@Tajch: @sigado: Podałem konkretne dane. Każdy może sobie sprawdzić ich wiarygodność. Ale generalnie #!$%@? mnie obchodzi czy ktoś potrafi dokonać analizy na poziomie prostego równania kwadratowego, czy nie. Bo ja zasadniczo zarabiam na debilach, wiec im więcej debili na świecie, tym ja mam większe zyski na koniec miesiąca xD