Wpis z mikrobloga

Pasta o uchodzcach - wersja poprawiona.

- Wystarczy tylko podlansować odpowiednie wzorce. Allah Akbar men, czek dis ałt ju madafaka! Spróbuj, to proste!
- E, nie, lepiej nie…
- Co nie!? Spróbuj! Czujesz?
- Allah akbar, czuję!
- Widzisz jakie to proste?
- Halo!? Nic nie słyszę… Dobra, dobra… wystarczy… kozojebco... Halo!

- Kozojebco? TW Bolek pogięło Cię? Soros mówi.
- E?
- Będziesz miał gości.
- Przyjadą dać mi dofinansowanie na Aquaparki?
- Pyta, czy przyjadą dać mu dofinansowanie na Aquaparki…

- Daj mi tego głąba. Jutro o ósmej przyjedzie do Ciebie dwa miliony imigrantów z Wybrzeża Kości Słoniowej, przywiozą dla mnie ubogacenie kulturowe.
- Jakie ubogacenie kulturowe?
- Nieważne.
- To terroryści?
- Inżynierzy. Czy to jasne?
- Macron, ale dlaczego do mnie, a nie do Ciebie, albo Merkel!?
- Bo tak postanowiłem Bolek. Umówiłem się z nimi w Twoim kraju, ale mogę się trochę spóźnić.
Dlatego pod unijną nieobecność masz się zająć tym, żeby było miło. Masz zrobić dobry grunt pod asymilacje.
- ALE JA JUTRO NIE MOGĘ!
- Dlaczego?
- Bo w piątki mam zebrania grupy Wyszehradzkiej.
- Masz też Unię Europejską i strefę Schengen, które Ci kupiłem i dlatego przyjmiesz ich i zorganizujesz im taką asymilację, jakiej jeszcze w życiu nie widzieli.
- To znaczy co?
- Jajco. Pomyśl przez chwilę.
- D-d-d-d-d-d… słucham?
- Weźmiesz najładniejsze kozy, najlepszy samochód ciężarowy i tyle lewaków, ile potrafisz unieść. Czy to jasne? Kiedy któryś z nich odkręci kran w kiblu, ma z niego płynąć statek z uchodźcami w kierunku Grecji, rozumiesz!? Jeżeli będzie chciał przelecieć ateistkę…
- Nie ma ateistek w Polsce!
- To wysmarujesz cały Kościół Katolicki czarną farbą, wszystkiego ma być w opór…
- A jeżeli…
- A jeżeli będą chcieli zrobić powtórkę z 11 września, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, #!$%@? JEGO MAĆ!

** ***
- O, zobacz bracie! Spójrz jak oni się asymilują! Nie sądzisz, że polskim patriotom też przydało by się trochę multikulturalizmu? Przykumaj te kocie ruchy! Moglibyśmy się od islamistów wiele nauczyć! Allah Akbar i do przodu! To moje hasło, dobre, nie? Czasami żałuję, że nie urodziłem się w Arabii Saudyjskiej. Hej, chłopaki! A może macie ochotę obejrzeć zamach? Ja oglądam po kilka zamachów dziennie. Pościgi, strzelaniny, wojny islamistów – to mój kebab codzienny. Mam nowy zajebisty film – Śmierć w Charlie Hebdo. Nieźle brzmi, co? (…) spokojnie, zaraz się zdetonuje...

- Ty jak ty się nazywasz, bo zapomniałem. Bolec? Stolec?
- Bolek.
- No więc posłuchaj mnie teraz uważnie, TW Bolek. Byłeś w SB?
- Nie.
- No właśnie, a ja znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz skąd się wzięli tajni współpracownicy w Polsce?
- Z werbunku.
- No właśnie. Sowieccy generałowie przywieźli ich z Moskwy. A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na Placu Czerwonym w Moskwie, złapać w siatkę wywiadowczą silnego patriotycznego Polaka i wywieźć go za granicę?
-Chyba nie.
- No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ werbowali tylko takich, co albo nie potrafili #!$%@?ć przed siatką wywiadowczą, albo byli największymi głąbami z osiedla i sąsiad sprzedawał ich na miejscu z Polski za paczkę fajek, bo i tak nie miał by z nich pożytku. I Ci wszyscy agenci pojechali do Polski. Pozakładali firmy, zajęli się mediami. Świat poszedł do przodu, pojawiły się ruchy palikotów, KODy, partie Razem… ale co z tego, jeżeli ich serca pompują te samą ubecką krew, są potomkami człowieka, który we własnym kraju dał się złapać w siatkę wywiadowczą, więc nie uważam, że naszym patriotom brakuje multikulti, kapujesz?

Merkel, otwórz granicę.
To jest dużo imigrantów. Twój szef nas olał, nie przyszedł odebrać ich osobiście.
- On zaraz wygra wybory.
- Nie przerywaj mi, kiedy zbieram myśli! Przełknąłem te zniewagę, bo pomyślałem sobie… najważniejsze w tej chwili to przyjąć uchodźców.
- Nie ma sprawy! Przyjmiemy uchodźców!
- Masz facetów w wieku poborowym, którzy wyglądają jak nacjonaliści. Gibasz się w garniturze na pogrzebie Jaruzelskiego jak #!$%@? rezus, przychodzisz na pogrzeb Inki i Zagończyka w dresie, dostajesz mieszkanie w PRL-u za frajer jako opozycjonista i wygrywasz na loterii, a na koniec puszczasz nam film o ataku terrorystycznym we Francji. I ty chcesz, żebyśmy ubili interes?
- No właśnie. Kim ty w ogóle #!$%@? jesteś, pajacu?
-Rzeczywiście… może nie wszystko wyszło tak, jak należy, ale to da się naprawić. Zaraz przyjdzie Komitet Obrony Demokracji, wygramy wybory i przyjmiemy tych uchodźców!
- Po tym co tu zobaczyłem, nie wiem, czy chciałbym z Tobą przyjąć muchę w kiblu.

#pasta #4konserwy #heheszki #polityka #twbolek #uchodzcy #gownowpis #sejm #dobrazmiana
#razem
  • 1