Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu zauważam pewną rzecz, otóż lombardy są zawalone klockami Lego, i to w bardzo atrakcyjnych cenach (ponad 10% taniej niż najtańsza oferta na ceneo/allegro). I tak się zastanawiam jaka jest historia tych klocków, czy nie kryje się za tym jakaś tragedia dziecka, którego rodzice postanowili spieniężyć prezent dziecka. Gdyby to były pojedyncze sytuacje, to można było zrozumieć, nietrafiony/zduplikowany prezent, ale przy takich ilościach, gdzie jest też bardzo dużo zestawów z popularnej serii Star Wars, jakoś mnie to mocno nurtuje. Skoro lombardy sprzedają w tak atrakcyjnej cenie, to znaczy, że rodzic musiał oddać za połowę ceny zakupu..
#lombard #lego #starwars #prezent #rodzice #dzieci
  • 5
  • Odpowiedz
@luke_cornet: To, że się opłaca to wiem, parę razy sam skorzystałem już, ale mnie zastanawia
@Piottros: Ale nie w takiej ilości, lombard koło mnie, co parę dni ma na wystawie inne zestawu Lego. A z Lego Star Wars się nie wyrasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Haerbin: Koło mnie ;) zjawisko to widzę już od jakiegoś czasu, więc teraz tylko można oczekiwać zwiększenia liczebności ;)
  • Odpowiedz