Wpis z mikrobloga

@zapoznalem: te pieniądze....co? Tak czytam twój wpis i zastanawiam się z czym masz problem...ze pieniądze? Ze dupa? Ze widziałeś? A jeśli tak to fatalnie o tobie świadczy ,czy chciałbyś ale te pieniądze....wyjaśnij w czym kwestia bo nie bardzo rozumiem o co walczysz
@zapoznalem: a to kiedy ty #!$%@? to widziałeś ze codziennie? Daj znać kiedy transmisja była ostatnio bo sama ciekawa jestem@2.showup to nie seks za pieniądze i jeśli tego nie rozumiesz to masz spory problem tak jak "gościu"który pyta o ru...ie.Ty rozumiesz tekst pisany? Wiesz w ogóle czym jest sex? Za pieniądze czy bez? Sex to nie wtedy kiedy trzymasz się za stulejke i patrzysz w monitor komputera....seks to fizyczne obcowanie z
@zapoznalem: co więcej psychopato , mam nadzieje ze trolujacy bo wierzyć nie chce ze na świecie żyją tacy głupcy, ty słyszałeś żebym chciała się umówić z kimkolwiek czy za pieniądze czy za cukierki czy cokolwiek? W takim rozumowaniu to może zapytamy tego gościa czy nie chce przelecieć twojej matki co? Przecież skoro ciebie poczęła to znaczy ze to robi? Tak? Wiec zapewne nie tylko dla funu, myśle ze za pieniądze również!
@zapoznalem: @kjungst: potrzebnie bo nie zarabiam ciałem ale jestem na polskie realia zamożna osoba i to jak widzę dosyć bolesne i nie zrozumiałe.Staram się rozumieć ale nie wmawiaj mi czegoś co nie jest prawda.A z jakich pobudek wchodziłyśmy na su i jeśli czas pozwoli wchodzić będziemy to już nasza prywatna sprawa.W każdym razie powiem tak-trzeba być bardzo nie porządnym człowiekiem życiowo aby uważać ze na su można zarobić dużo pieniędzy.Tyle