Wpis z mikrobloga

Pomysłowe Mirki pytanie, bo kompletnie się na tym nie znam.
Mam kompresor taki jak na zdjęciach. Chciałem do niego dokupić wąż i pistolet ze zbiornikiem na farbę, żeby malować meble natryskowo (dla siebie, więc nie musi być 10/10). Czy wystarczy pójść do Casto**** i kupić wąż o odpowiedniej średnicy, pistolet i już będzie si? Czy może taki typ kompresora się nie nadaje, lub też powinienym kupić coś jeszcze niż tylko te 2 rzeczy?

#majsterkowanie #remontujzwykopem
Pobierz passa_bola - Pomysłowe Mirki pytanie, bo kompletnie się na tym nie znam.
Mam kompres...
źródło: comment_6ay43uE7DdWV02XYrC90vALTXzWckNzX.jpg
  • 2
@passa_bola: do prac majsterkowo-remontowych taki kompresor Ci wystarczy ale będzie praktycznie cały czas dobijaj ciśnienie podczas malowania, zamiast węża typu sprężynka kup sobie wąż gładki, zwróć uwagę żeby miał średnicę WEWNĘTRZNĄ minimum 8mm. Może być coś takiego: http://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/pneumatyka/akcesoria-do-kompresorow/weze-i-bebny-do-zwijania-wezy/waz-do-sprezonego-powietrza-079091/#tab02 - mnie osobiście sprężynki bardzo wkurzają przy malowaniu, ciągnie Ci to za rękę bo się chce skurczyć, do tego jak masz napisane, że ma 10 metrów długości to tak naprawdę nawet połowy tego