Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Najpiękniejszy duet polskiego internetu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #polskiyoutube

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  Ja pierdolę xD

  Ludzie w Polsce nie potrafią dyskutować czy negocjować.

  Właśnie kobieta odmówiła mi mieszkania do wynajęcia, pomimo przygotowanej umowy.

  Dlaczego?

  Bo miałem czelność wytknąć klauzule abuzywne oraz kwoty wpisane w umowę, które nijak się miały do tego, co zostało wynegocjowane oraz na sam koniec Pani twierdziła, że za tyle co wynegocjowałem jej się nie opłaca i ona chce inną kwotę, dodatkowo wjebała w umowę dwukrotność ustalonej kaucji oraz szereg mniejszych bzdet niepokrywających się z ustaleniami.

  Teraz będzie kolejnym chętnym płakać, że chlip to już druga para, która przetrzymała mieszkanie, a nie doszło do podpisania umowy, chlip jestem stratna, DAJCIE WZRUSZAJĄCĄ MUZYKĘ.

  Napiszę wprost - jeśli nie macie czasu na nieodpowiedzialnych ludzi - unikajcie mieszkania 2-pokojowego na ul. Pałuckiej. Ładne, sensowne mieszkanie, ale skoro właścicielem jest troll, to niedziwne, że kwitnie puste od połowy lipca.

  #wroclaw
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)

 • avatar

  Maspex sztandarowy przykład polskiego sukcesu w branży spożywczej , wykupujacy firmy zagraniczne ( były o tym znaleziska screen takowego zamieszczam pod wpisem) i kontynuujący szeroką ekspansję na inne rynki jest bojkotowany przez polskie spółki za tę słynną wpadkę z wpisem na fb reklamujacym napój TIGER w rocznicę rozpoczecia Powstania Warszawskiego.
  No ja wiem, że można się pooburzać, ale z takiego powodu niszczyć tę firmę, która zdobywa sobie silną pozycję w państwach regionu?
  Taki bojkot miałby sens gdyby to było jakieś stałe przewinienie. Dla mnie to czysta głupota i pokaz zacietrzewianie elit prawicowych.

  "Grupa Lotos wycofa napój Tiger ze sprzedaży na swoich stacjach" - napisała w sobotę na Twitterze, dyrektor komunikacji Lotosu Anna Lutek. Ma to związek z kontrowersyjną grafiką opublikowaną na oficjalnym instagramowym koncie Tigera z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Internauci zwracają również uwagę na brak napoju na stacjach Orlen.

  W 2011 do grupy należało ponad 20 przedsiębiorstw w Polsce, Czechach, Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-08-15/tiger-znika-z-polek-grupa-lotos-oficjalnie-wycofuje-napoj-ze-sprzedazy-na-swoich-stacjach/

  #neuropa #4konserwy #gospodarka #maspex
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)