Wpis z mikrobloga

@HerrKaleson: cześć, sorka za pytanie ale będę w Berlinie za dwa tygodnie i na dwa tygodnie. Szukam szosy z prostą kierownicą, używanej. W PL nie ma dużego wyboru ze względu na mój wzrost - potrzebuje ramę 59 lub 60. Do sedna, polecił byś jak i gdzie szukać w Berlinie? Sklepy z używkami? Sa takie? Ogłoszenia? Z góry dzieki za odpowiedz. Kręcę sie w okolicach Hermannstrasse, Neunkolln
  • 6
@zubzik: sklepów z używkami jest cała masa wystarczy w Google wpisać. Problem polega na tym, że najzwyczajniej trzeba trafic, w Twoim przypadku, na to co się potrzeba. Jak chcesz to mogę zapytać u znajomych o jakieś większe sklepy z rowerami ;)
@zubzik: pod Berlinem poleciłbym pojechać na Poczdam są świetne trasy koło jezior, na pónocy przy Tegler See albo pojechać na Kopenick pojechać stare miasto jest podobno bardzo łądne (o tym mi znajomy mówił) i dalej w strone jezior. Za dużo też jeszcze nie znam bo dopiero zaczynam jeździć tu za miasto.
Na google maps przełącz sobie na trasy rowerowe i zobaczysz gdzie najlepiej miejsca, o których wspominałem przejeżdżać ;)