Wpis z mikrobloga

Ostatnio zrobiłem mały research nt. tego kto organizuje inicjatywę "Młodzi2017". Niektórzy z Was napisali, że szkoda że więcej osób się o tym nie dowiedziało, że nie użyłem jakichś mikrolist czy czegoś takiego, no ale ja nie umiem w mikrolisty. Nie mniej temat jest myślę istotny, faktycznie fajnie jakby się więcej ludzi dowiedziało, zwłaszcza że osoby o których pisałem kontynuują retorykę o swej rzekomej apolityczności i oddolnej inicjatywie. Pomyślałem więc o znalezisku. Temat trochę uzupełniłem, auktualniłem, wywaliłem jeden błąd który przy okazji wyłapałem, przedstawiłem to dokładnie, dobrze opisałem źródłami.

Dlatego jeśli nie będziecie mieć nic przeciwko, to tutaj wystawiam #mikroreklama do wykopania:
https://www.wykop.pl/link/3860321/mlodzi2017-o-organizatorach-kilku-z-ostatnich-protestow-slow-kilka/

Poniżej wołam plusujących mój ostatni wpis. Jeśli się z tego powodu zdenerwujesz, to bardzo przepraszam. Nie wołam w ten sposób często ludzi, w zasadzie to prawie nigdy, i jeśli Cię to denerwuje, to przepraszam jeśli akurat na Ciebie trafiło.
@chrupol, @AndrusZgc, @Gigant_Reakcji, @tadekpol, @pawelososo, @Sagitarius, @lavinka, @stan-tookie-1, @erbo, @BeppoLevi, @netzach, @iwik2_w, @wrzesien, @loginu_brak, @lekkonieobecny, @bartlej, @LubieKopac, @Miedzyzdroje2005, @dzeksondzekson, @maal, @SU45, @Roger_Casement, @magtax, @verho, @wioslarz-umyslow, @b__m__b, @Opipramoli_dihydrochloridum, @Slowo, @Arkatch, @carbyne, @bastek66, @Nuwada, @layla__, @TrebuniTutek, @Bajzel2012, @Stev, @PapaFranceSSco, @wigilius, @wieprza_pieprzem, @aj_waj, @Hammerr

#publicystyka #polityka #astroturfing #4konserwy #bekazkod #bekazlewactwa
Pobierz MattJedi - Ostatnio zrobiłem mały research nt. tego kto organizuje inicjatywę "Młodzi...
źródło: comment_yFfieJf20JdN0M1MiV4bUBQ8JHas3ngU.jpg
  • 1