Wpis z mikrobloga

nie ma to jak poznać dziewczynę, która ma 19 lat, ładna, NIEWINNA TWARZYCZKA, cichutka, wierząca i praktykująca katoliczka, aktywnie biorąca udział w spotkaniach OAZY i z którą dobrze się dogadujesz.
Wszystko fajnie, robisz sobie nadzieje, masz już jakieś plany na przyszłość związane z nią, myślisz że jest idealna, że jest dziewicą, że tak jak ty czeka na tego jedynego, na tą pierwszą miłosc, że tak jak ty ma zasady, A TU NAGLE #!$%@?. Okazuje się, że wcale nie jest dziewicą, bo już w wieku 17 lat pukała się z jakimś kolesiem, który nawet nie był jej chłopakiem, tylko kolegą. NO ŻEŻ #!$%@? JA #!$%@?. To jest chyba najgorsze uczucie na świecie. Spotkać jakąś szarą myszkę, która jest naprawdę ładna i która ci się bardzo podoba pod względem charakteru i urody, po czym dowiedzieć się że ktoś ją już bolcował. Ja rozumiem, że jak widzi się typową laskę z instagrama, czyli typową karyno-imrezowiczkę, to nie ma sensu robić sobie nadziei, że ona jest dziewicą. No nie oszukujmy się xD no ale te szare myszki? Jak nie one, to które mają mieć zasady? Na #!$%@? ja mam swoje zasady i się ich trzymam, jak nikogo podobnego nie moge znaleźć? Po #!$%@? się męczę tyle lat. Wszystko w dupe #!$%@?. Jeszcze nikt nigdy nie docenił moich starań, tego jakim jestem. Nikt mi nigdy nie powiedział: "O stary, ja ciebie szanuje, bo mógłbyś mieć wszystkie te laski, ale ty jednak trzymasz się swoich zasad i nie wykorzystujesz swojej zajebistości".
#kosciol #podrywajzwykopem #gorzkiezale
zloty_wkret - nie ma to jak poznać dziewczynę, która ma 19 lat, ładna, NIEWINNA TWARZ...

źródło: comment_G2s3gYslnL37XgvU3n7rmrNLIMDkq4wx.jpg

Pobierz
  • 47
@zloty_wkret: Chłopie, po Twoim wpisie widzę, że:
- jesteś lektorem lub jesteś w inny sposób głęboko zindoktrynowany - spoko, wiele ludzi z tego wyrasta, zwłaszcza kiedy dostaną kopa w dupę
- masz między 17-20 lat?
- nie dostałeś po dupie jeszcze mocno, nigdy nie zdradziła Cię dziewczyna
- żyjesz w idealistycznym świecie...

Moja rada:
- ogarnij się i zrozum, że kobiety szukają tylko siły u facetów. Siła to: wygląd fizyczny,pieniądze, charakter,